Gadżety z Poznań Motor Show 2014

Imprezy motoryzacyjne na całym świecie mają podobną formułę. Za każdym razem producenci aut starają się zawsze jakoś wyróżnić i to nawet w kwestii tanich gadżetów. Tanich, ale ze świata moto.
Gadżety z Poznań Motor Show 2014
30.03.2014
Michał Trzcionkowski

Targi jak targi. Nasze swojskie, poznańskie, nie mogą się równać z tymi w Genewie czy Tokio. Jednak zamiast narzekać, trzeba się cieszyć tym co mamy - był przecież czas że targi w Poznaniu się nie odbywały, a innej imprezy motoryzacyjnej o podobnym rozmachu w Polsce brak. Wielkopolska impreza z roku na rok jest co raz lepsza. Dodatkowym atutem jest świetne skomunikowanie Poznania (autostrada, pociągi i lotnisko).

Pierwszy dzień targów, to dzień dla prasy. Dziennikarze mogli pobierać informacje prasowe na pendrivach. Pamięci USB były przygotowane przez każdego z importerów. Były wśród nich nudne paluszki z logo producenta, ale też i bardziej oryginalne pomysły.Przedstawiamy Wam najciekawsze, naszym zdaniem, pamięci USB przygotowane przez producentów aut.

 

Trzecie miejsce ex aequo:
Audi oraz Seat i Skoda.

zdj. autor

 

zdj. autor


Drugie miejsce: VW

 

zdj. autor
 
zdj. autor


Miejsce pierwsze: Porsche

 

zdj. autor
 
zdj. autor


Pendrive od Porsche to typowy "resorak". Jeździ, ma koła z gumowymi oponami, a po podłączeniu do komputera błyska przednimi światłami.

Jak wam się podobają takie gadżety?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie