Sprawdzimy za darmo grę F1 2020 na PS4 i Xbox One

Gracze, którzy wahają się z zakupem pełnej wersji gry F1 2020 mogą ją sprawdzić za darmo. Od wczoraj jest dostępna wersja demo wspomnianego tytułu, która dostępna będzie na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dzięki temu w wirtualny sposób zostaniemy kierowcą F1.
Sprawdzimy za darmo grę F1 2020 na PS4 i Xbox One
materiały prasowe
24.11.2020

Obecnie gra F1 2020 jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz PC w Edycji Siedemdziesięciolecia, oraz Edycji Deluxe Schumacher w polskiej wersji językowej z napisami. Możemy w nią zagrać od 10 lipca tego roku, lecz dopiero teraz pojawiała się w wersji demo na obie konsole.

Dzięki temu gracze, którzy nie są pewni czy zakup gry jest słuszny, będą mogli ją sprawdzić, ponieważ chęć posiadania pełnej wersji wiąże się z wydatkiem ponad 200 złotych.

W wersji próbnej będziemy mogli stworzyć swój team F1 oraz wybrać partnera z Formuły 2. Swoje wirtualne umiejętności sprawdzimy na Grand Prix Australii, który normalnie zaczyna sezon F1.

Dodatkowo wersja demo zaoferuje nam możliwość zmierzenia się z naszymi znajomymi w trybie podzielonego ekranu. Rywalizację możemy podjąć na austriackim torze Red Bull Ring, który będziemy mogli przejechać również sami, aby podnieść swoje umiejętności.

Gra F1 2020 to też możliwość zrealizowania wirtualnie sezonu 2020, który z racji na “wirusową” sytuację odbył się z dużym opóźnieniem bez towarzyszącej mu publiczności. Obecnie zostały jeszcze 3 wyścigi do rozegrania - dwa w Bahrajnie i jeden Abu Zabi.

Już teraz wiadomo, że mistrzem świata został Lewis Hamilton. Kierowca Mercedesa F1 dorównał również po GP Turcji Schumacherowi pod względem uzyskanych tytułów mistrzowskich. Obydwaj panowie zdobyli ich, aż siedem. Juan Manuel Fangio, który uznawany jest przez wielu za najlepszego kierowcę zdobył “tylko” pięć tytułów mistrzowskich.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie