Objedź cały świat w DIRT 5 - zwiastun premierowy!

Firma Codemasters wypuściła właśnie pełen akcji zwiastun premierowy gry DIRT 5™, która będzie dostępna już 6 listopada. Ekscytująca, sześćdziesięciosekundowa przejażdżka po świecie to, między innymi, łamiące prawa fizyki skoki we włoskich kopalniach, zdradziecki lód w Nepalu i wiele innych miejscówek! DIRT 5 to bogate we wrażenia doświadczenie: ponad 70 tras w 10 lokacjach i z 13 klasami pojazdów
Objedź cały świat w DIRT 5 - zwiastun premierowy!
30.10.2020
Paweł Jaśkowski

DIRT 5 to zapierająca dech w piersiach terenowa jazda bez trzymanki po asfalcie, żwirze, piasku, śniegu, lodzie i nie tylko. Pogoda zmienna jak w kalejdoskopie, samochody zderzają się i dachują, a napięcie rośnie, gdy gracz potrzebuje maksymalnego skupienia, aby dotrzeć do mety. Dzięki zróżnicowanym trybom, w tym Career, Arcade, Time Trial oraz sieciowym, DIRT 5 porywa od startu aż do samej mety. W DIRT 5 pojawia się też możliwość zabawy na podzielonym ekranie, dzięki czemu aż do czterech graczy może od teraz współpracować lub zmierzyć się ze sobą.

Dla spragnionych szalonych wrażeń, zwiastun kończy się na demonstracji trybu Playgrounds. Projektuj, dziel się i odkrywaj nowe areny w trzech typach wydarzeń: Gate Crasher, Smash Attack oraz Gymkhana. Wszystkie projekty, którymi się podzielicie, wylądują w sieci i w światowym rankingu, dzięki czemu inni gracze mogą oceniać tę ciężką pracę.

Od dziś także dostępna jest w sprzedaży i na serwisach streamingowych oficjalna ścieżka dźwiękowa DIRT 5. Zawierający utwory międzynarodowych sław jak The Killers czy The Chemical Brothers album to 18 utworów, w tym 7 ekskluzywnych nowości. Oto lista piosenek (które usłyszycie także w grze):

1. High Contrast – Griffin (exclusive)
2. Noisy – Tourist (exclusive)
3. Prospa – Feel It 92 (exclusive)
4. Koko – Silly With It (exclusive)
5. Broken Witt Rebels – Take It (exclusive)
6. Sea Girls – Accident Waiting To Happen (exclusive)
7. Saronde – Veru (exclusive)
8. The Chemical Brothers – Bango
9. EOB – Shangri-La – Spike Stent Edit
10. The Killers – Caution
11. Hero The Band – Shout
12. THE HARA – Friends
13. Tyler Bryant & The Shakedown – Drive Me Mad
14. Inhaler – We Have To Move On
15. The Academic – SUPERLIKE
16. Twin Atlantic – Volcano
17. Tesla – Tied To The Tracks
18. Arkells – Years In The Making

Robert Karp, DIRT 5 Development Director w Codemasters, skomentował dzisiejsze ogłoszenia: „DIRT 5 to święto szybkości, dziejące się na najtrudniejszych terenach w najpiękniejszych lokacjach. Od gwarnych miast po rozległe rozdroża, czas się wyzwolić i dodać gazu do dechy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od trybu kariery z postaciami, którym głos podkładają Troy Baker oraz Nolan North, poprzez rywalizację z przyjaciółmi na kanapie, po tworzenie własnych tras i chwalenie się nimi w sieci.”

DIRT 5 zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC już 6. listopada 2020, 10. listopada na Xbox Series S oraz Xbox Series X, a 19.11.2020 na PlayStation 5. Gra będzie wspierać zarówno Xbox Smart Delivery, jak i darmową aktualizację na platformach PlayStation, dzięki czemu gracze bez problemu będą mogli przesiąść się na Xbox Series X lub PlayStation 5.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie