"Wrench" - takich gier potrzebujemy!

"Wrench" - takich gier potrzebujemy!
21.08.2017
Łukasz Kuźmiuk

Rzeczywistość wirtualna to przyszłość rozwiązań multimedialnych i gier. Obecnie sprzęt do korzystania z technologii VR w domu jest jeszcze stosunkowo drogi, jednak z czasem ceny poszczególnych urządzeń będą spadać. I całe szczęście, ponieważ powstaje gra wykorzystująca rzeczywistość wirtualną, w którą gralibyśmy całymi dniami. Mowa o "Wrench".

 

"Wrench" to gra idealna dla motoryzacyjnych maniaków, bowiem w jej ramach wcielasz się w rolę mechanika samochodowego. W wirtualnym świecie składasz auto od podstaw, od każdej małej śrubki lub nakrętki, aż do całego pojazdu. Wiecie jak wielkie możliwości da ta gra? Każdy w domu będzie mógł się uczyć amatorskich napraw i poznawać budowę aut w najlepszy możliwy sposób, bez wydawania pieniędzy na prawdziwe wozy lub części. Co więcej, to rozwiązanie mogłoby się przyjąć na zajęciach z budowy maszyn. Fantastyczna sprawa!

 

Gra "Wrench" jest jeszcze w fazie powstawania i dopracowywania, ale nawet w obecnej formie chcielibyśmy w nią zagrać. Obejrzyjcie poniższy filmik, a sami przekonacie się dlaczego.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie