Goclever Drive Power Pack & Car Starter - powerbank z funkcją awaryjnego rozruchu silników

Goclever Drive Power Pack & Car Starter - powerbank z funkcją awaryjnego rozruchu silników
Goclever Drive Power Pack & Car Starter/fot. Goclever
20.02.2017
Źródło/Foto: Mat. prasowe

Goclever wprowadza do oferty urządzenie 2w1: powerbank i mocny booster, o pojemności 8000 mAh i rozmiarach telefonu komórkowego, wyposażony w „inteligentne” kable rozruchowe.

 

Booster, czyli niezależne źródło zasilania, powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego auta – jest bardzo przydatny, nie tylko w sytuacji przypadkowego rozładowania akumulatora, ale również do doładowania licznych urządzeń mobilnych, z których korzystamy, zwłaszcza podczas dłuższych podróży.

 

 

Goclever Drive Power Pack & Car Starter to według producenta mocne, a jednocześnie lekkie, podręczne źródło energii zamknięte w formie powerbanku. Dzięki pojemności 8000 mAh przyda się nie tylko kierowcom - Goclever twierdzi, że z pomocą tego urządzenia można uruchomić motocykl, samochód, silnik zaburtowy, sprzęt ogrodniczy, nawet w przypadku całkowitego rozładowania akumulatora.

 

Urządzenie Goclever jest wyposażone w zestaw akumulatorów litowo-polimerowych, które zapewniają szczytowy prąd rozruchowy na poziomie 350A, co ma pozwolić bezproblemowo uruchomić silnik benzynowy o pojemności do 3 l lub turbodiesla o pojemności do 2 l, nawet w sytuacjach całkowitego rozładowania akumulatora samochodu. Goclever Drive Power Pack & Car Starter wyposażono także w „inteligentne” kable rozruchowe z kelmami typu „krokodyl” oraz specjalny system zabezpieczający, chroniący przed zwarciem, przegrzaniem, całkowitym rozładowaniem lub użyciem przy zbyt niskim stanie baterii.

 

Goclever Drive Power Pack & Car Starter/fot. Goclever

 

Oczywiście Goclever Drive Power Pack & Car Starter może służyć także jako klasyczny powerbank, który umożliwi kilkakrotne doładowanie wszelkich elektronicznych akcesoriów ładowanych przez gniazdo USB. Urządzenie posiada również wbudowaną latarkę, dzięki której można oświetlić potrzebne miejsca w przypadku awarii, drobnej naprawy czy wymiany koła, ale również możemy oświetlić nią drogę na spacerze. Latarka posiada funkcję migającego światła, która zwiększa bezpieczeństwo podczas awarii na drodze.

 

W zestawie znajdują się: ładowarka sieciowa, ładowarka samochodowa, „inteligentne” kable rozruchowe oraz kable USB do zasilania innych urządzeń. Urządzenie jest ładowane za pomocą kabla micro USB, który można podłączyć do niemal każdej ładowarki od smartfona.

 

Cena Goclever Drive Power Pack & Car Startera to 199 złotych.

Polecane wideo

Goclever Drive Power Pack & Car Starter - powerbank z funkcją awaryjnego rozruchu silników
Goclever Drive Power Pack & Car Starter - powerbank z funkcją awaryjnego rozruchu silników - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie