Morgan EV3 Junior: trójkołowy Morgan dla dzieciaków

Morgan EV3 Junior: trójkołowy Morgan dla dzieciaków
Morgan EV3 Junior/fot. Morgan
09.02.2017
Łukasz Kuźmiuk

Niemal każdy fan motoryzacji pragnie zarazić dziecko swoją pasją. Najprostszy możliwy sposób na dokonanie tego to kupowanie samochodów-zabawek już od najmłodszych lat pociechy. Świetnym prezentem może być Morgan EV3 Junior, czyli mniejsza wersja brytyjskiego elektrycznego trójkołowca.

 

Podobnie jak pełnowymiarowe Morgany, także Morgan EV3 Junior jest składany ręcznie przez specjalistów z fabryki lokalizowanej w Malvern. Jakość wykonania zabawki nie odbiega od jakości wykonania prawdziwych aut, więc nie jest to przedmiot, który można znaleźć w zwyczajnym sklepie z prezentami dla dzieci.

 

 

Sprawdź też: Syrena Sport trafiła na znaczki pocztowe

 

Pod nadwoziem Morgana EV3 Junior ukryto silnik elektryczny, który napędza miniauto, ale to nie jedyne rozwiązanie, które ma upodobnić zabawkę do większych Morganów. EV3 Junior wyposażono również w pracujące zawieszenie, działające światła oraz bieg wsteczny. Trójkołowiec jest w stanie rozpędzić się do 16 km/h i pokonać dystans 16 km zanim akumulator ulegnie rozładowaniu. Naładowanie baterii do pełna trwa cztery godziny. Co ciekawe, nabywcy mogą wybrać jeden z trzech kolorów nadwozia i jeden z dwóch odcieni skóry użytej do wykończenia wnętrza.

 

Taka zabawka musi kosztować, dlatego producent wycenił Morgana EV3 Junior na około 6600 funtów, czyli ponad 33 000 złotych. Auć!

Polecane wideo

Morgan EV3 Junior: trójkołowy Morgan dla dzieciaków
Morgan EV3 Junior: trójkołowy Morgan dla dzieciaków - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie