Niesamowite pojazdy z "LEGO Batman: Film"

Zawsze bądź sobą. Chyba, że możesz być Batmanem i jeździć Batmobilem!
Niesamowite pojazdy z "LEGO Batman: Film"
Fot. Lego
26.01.2017
Źródło/Foto: Mat. prasowe

10 lutego 2017 wchodzi do kin wyczekiwana produkcja "Lego Batman: Film", zrealizowana przez Warner Bros. Pictures i Lego System A/S. Małych i większych fanów Batmana czekają nowe emocjonujące przygody, które będą mogli przeżywać nie tylko na dużym ekranie, ale także we własnych domach, dzięki inspirowanej filmem nowej serii "Lego Batman: Film", już dostępnej na rynku. Wybierając spośród 13 zestawów każdy, bez względu na wiek, będzie mógł stać się superbohaterem. Dla miłośników motoryzacji szczególnie atrakcyjne będą cztery zestawy z pojazdami - równie fantastycznymi, co opowieści o legendarnym człowieku nietoperzu.

 

Sprawdź też: Nowe zestawy Lego z wyścigowymi samochodami Forda

 

Zestawy "Lego Batman: Film" są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-14 lat. Spośród nich aż cztery to pojazdy wyposażone w niezwykłe funkcje. Mali budowniczowie będą mogli własnymi rękoma stworzyć:

 

Batmobil wyposażony w kokpit na dwie minifigurki ze zdejmowanym dachem, duże wielokierunkowe koła z gumowymi oponami, dwa miotacze klocków i ruchome skrzydła nietoperza. Koła można ustawić na jeden z trzech trybów jazdy - wyścigowy, monster truck lub równoległego parkowania.

 

Fot. Lego

 

Lowrider Jokera z kabiną z miejscem na dwie minifigurki, radiem, hydraulicznym zawieszeniem oraz otwieranym bagażnikiem z dwoma ukrytymi działkami sprężynowymi i miejscem na bagaże. Pojazd posiada także takie detale jak uchwyty, których może się trzymać Harley Quinn, złotą dekorację w kształcie kury na masce i klakson. Dwa ukryte działka sprężynowe można aktywować, naciskając specjalny przycisk ukryty w kabinie.

 

Fot. Lego

 

Wyścigówkę Człowieka-Zagadki wyposażono w dwie rury wydechowe, składane działka sprężynowe, ukryty przedni schowek na pistolety, otwarty kokpit z miejscem na minifigurkę, lusterka boczne, przezroczyste światła przednie i sygnalizacyjne. Wystarczy lekko nacisnąć na rury wydechowe, aby podnieść silnik i wystrzelić z ukrytego działka sprężynowego.

 

Fot. Lego

 

Pojazd Killer Croca, który ma kabinę dla kierowcy z miejscem na minifigurkę, ogromne koła i gumowe opony, zawieszenie, dwie bomby w skrzyniach i przezroczyste światła.

 

Fot. Lego

 

Oprócz niesamowitych pojazdów dzieci ucieszą zawarte w zestawach minifigurki przedstawiające filmowych bohaterów, m.in. Batmana, Jokera, Robin, Batgirl, Kobietę-Kot, Pingwina czy Poison Ivy. Dzięki nim możliwe będzie wcielanie się w ulubione postacie, odgrywanie scenek z filmu, a przede wszystkim wymyślanie swoich własnych przygód. Seria "Lego Batman: Film" to także mnóstwo kolorowych elementów, które rozpalą dziecięcą wyobraźnię. Można z nich wykreować dowolną część fantastycznego świat Batmana: niezwykłe budowle, a nawet całe fragmenty miast: elektrownię z funkcją wybuchania, jaskinię Batmana, która zawiera podnoszone centrum kontroli z Batkomputerem w kształcie nietoperza i ulicę ze sklepem jubilerskim z diamentami. W zestawach mali superbohaterowie znajdą także mnóstwo akcesoriów, które urozmaicą zabawę np. fioletowy frak Jokera, motocykl Kobiety-Kot, trzy wymienne dłonie Clayface’a - dwie z szybkimi miotaczami na sześć klocków i jedną z glinianym młotem, plecak z ruchomymi skrzydłami Kite Mana, potworne pnącze Poison Ivy z ruchomymi elementami i wiele innych.

Więcej informacji o serii "Lego Batman: Film": www.lego.pl/batmanfilm

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie