Lego Technic BMW R 1200 GS Adventure

Coś dla fana motocykli turystycznych
Lego Technic BMW R 1200 GS Adventure
Lego Technic BMW R 1200 GS Adventure/fot. Lego
14.11.2016
Łukasz Kuźmiuk

1 stycznia pojawi się na rynku wyjątkowy, kolekcjonerski zestaw dla małych i dużych fanów motocykli, ikona turystycznych enduro - Lego Technic BMW R 1200 GS Adventure. Pojazd ten w wersji Lego powstał z okazji obchodów 40-lecia serii Lego Technic w 2017 roku i został zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach we współpracy z twórcami BMW Motorrad.

BMW R 1200 GS Adventure to wspaniały model dla motocyklistów podróżujących w nieznane, gotowych na każde wyzwanie. Fani motocykli, którzy z napięciem czekają na nowy sezon 2017, będą zachwyceni zestawem Lego Technic BMW R 1200 GS Adventure, z którym nawet zimą mogą wymyślać nowe trasy i przeżywać emocjonujące przygody w swoich domach.

 

Lego Technic BMW R 1200 GS Adventure/fot. Lego


Designerzy Lego współpracowali z projektantami BMW Motorrad, by stworzyć zabawkę, która w najdrobniejszych szczegółach odda charakter prawdziwego motocykla. Model Lego Technic BMW R 1200 GS Adventure zbudowany jest z 603 elementów i stanowi idealną replikę oryginalnego modelu. Ma identyczne kształty i niebiesko-czarną kolorystykę. Z detalami zaprojektowano ruchomą kierownicę, unikalny przedni system zawieszenia BMW Motorrad Telelever, aerodynamiczną przednią szybę oraz kokpit. Szczyt myśli technicznej obrazuje widoczny wał napędowy oraz dwucylindrowy silnik w układzie boxer, charakterystyczny dla motocykli BMW, który uruchamia się, gdy pojazd się porusza. Dbałość o detale pokazują czarne szprychy w kołach i terenowe opony. Zestaw ma 18 cm wysokości, 32 cm długości i 10 cm szerokości. Można go zbudować, używając interaktywnej aplikacji Lego z instrukcjami budowania w 3D.

 

Sprawdź też: Porsche GT3 RS od Lego - chcemy to bardzo!

 

Kolekcjonerski zestaw Lego Technic BMW R 1200 GS Adventure powstał z okazji obchodów 40-lecia serii Lego Technic w 2017 roku. Dlatego w środku pudełka na fanów czeka niespodzianka - specjalnie ozdobiony element Lego Technic.

Zestaw Lego Technic BMW R 1200 GS Adventure (nr katalogowy 42063) będzie dostępny od 1 stycznia w hipermarketach, sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce w rekomendowanej cenie 219,99 zł.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie