Rowery Ducati by Bianchi

Jesteś Ducatisi i szukasz dla siebie roweru? Oto rozwiązanie!
Rowery Ducati by Bianchi
Rowery Ducati by Bianchi/fot. Ducati
15.06.2016
Łukasz Kuźmiuk

Renomowany producent rowerów, włoska firma Bianchi, przy współpracy z Ducati wyprodukowała ekskluzywną linię rowerów sygnowanych logiem motocyklowej marki. Ekologiczne jednoślady są dostępne w polskich salonach sieci Ducati.

 

Firma Ducati większość swojej 90-letniej historii spędziła na produkcji motocykli, które często zachwycają swoimi osiągami i wyglądem. Nieważne czy to jest tor wyścigowy lub ulice jednego z miast na świecie, modele z fabryki Borgo Panigale wyróżniają się pod względem stylu i technologii.

 

 

Bianchi od ponad 130 lat konstruuje rowery charakteryzujące się typowo włoskim stylem technologicznym zaawansowaniem. Firma specjalizuje się w sprzętach wyścigowych, a najwięksi mistrzowie odnosili i odnoszą zwycięstwa jeżdżąc na rowerach tej marki. Nikogo więc nie powinno dziwić, że to właśnie te dwie marki połączyły siły, by stworzyć najnowsze modele rowerów Ducati.

 

Sprawdź też: Roame Zeros: motocyklowe buty przyszłości

 

Kolekcja rowerów na rok 2016 obejmuje jednoślady dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, MTB, uliczne sportowe, a także hybrydowe e-bike’i jest dostępna w salonach Ducati w Polsce. Co więcej, z myślą o wszystkich miłośnikach jazdy rowerami Ducati przygotowało dedykowaną kolekcję Activewear, aby prawdziwy Ducatisi mógł zademonstrować swoją miłość do motocykli nawet podczas aktywności fizycznej.

Więcej szczegółów dotyczących rowerów Ducati można znaleźć bezpośrednio u dealerów oraz na stronie http://www.ducati-bicycles.it/en.

Polecane wideo

Rowery Ducati by Bianchi
Rowery Ducati by Bianchi - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie