Motoped Survival Black Ops Edition: czas zapolować na zombie

Czy to motocykl? A może rower? Nie, to Motoped
Motoped Survival Black Ops Edition: czas zapolować na zombie
Motoped Survival Black Ops Edition/fot. Motoped
01.06.2016
Łukasz Kuźmiuk

Nie wiem co ludzie mają w głowach tworząc takie konstrukcje. O ile połączenie roweru z motocyklem można jeszcze przetrawić, o tyle w ogóle nie mogę zrozumieć po co ktoś umieścił na tym straszydle prawdziwą kuszę.

 

 

Swoim wyglądem Motoped Survival Black Ops Edition ma nawiązywać do tych wszystkich bzdurnych filmów i seriali opowiadających o walce ludzi zdrowych z hordami zombie. Nie dość, że zombie nie istnieją, to dodatkowo pojazd wygląda jak projekt pryszczatego gracza ASG, namiętnie oglądającego "The Walking Dead". Kusza? Przyda się na zombie (taaa...), saperką wykopiesz pułapkę, a pedały uratują skórę, gdy skończy się paliwo. Podobno Motoped na benzynie ze wszystkich zbiorników jest w stanie przejechać około 500 km, więc w baku nieprędko nastąpi susza.

 

Sprawdź też: Asante Bamboo Bikes: polski pomysł na bambusowe rowery

 

Do napędzania pojazdu służą, oprócz pedałów, silniki spalinowe o pojemnościach 49 lub 125 cm sześciennych (w zależności od wyboru klienta), które rozwijają odpowiednio 2 i 7.8 KM. Motoped Survival Black Ops Edition jest w stanie rozpędzić się do około 40 km/h. Jeśli chcecie zamówić inną wersje Motopeda, to koniecznie zajrzyjcie na stronę producenta: www.motoped.com.

Polecane wideo

Motoped Survival Black Ops Edition: czas zapolować na zombie
Motoped Survival Black Ops Edition: czas zapolować na zombie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie