Opony z wymianą - nowość od Oponeo

Zakupy w internecie to wygoda i oszczędność. Jednak co zrobić z tak kłopotliwą przesyłką jaką jest komplet opon? Oponeo znalazło na to rozwiązanie!
Opony z wymianą - nowość od Oponeo
12.10.2015
Źródło/Foto: Mat. prasowe

W sieci można kupić wszystko. Również opony. Oszczędzamy przy tym czas i pieniądze. Mamy możliwość porównania produktów różnych producentów, modeli, wybrania najniższej ceny. Przy okazji możemy przeczytać opinie fachowców czy zwykłych użytkowników. Zakupiony towar przyjedzie pod nasze drzwi.

 

Co jednak zrobić z czterema oponami, których i tak sami nie zamontujemy? Nie wszyscy mają możliwość odebrania przesyłki w domu, a taki gabaryt raczej nie będzie mile widziany w recepcji w biurze, w którym pracujemy. Nawet jeśli odbierzemy opony w domu, nie każdy ma garaż, a Ci co mają mogą nie znaleźć w nim miejsca. Z resztą później i tak trzeba umówić się w warsztacie wulkanizacyjnym oraz zawieźć tam opony.

 

Przestaniemy przejmować się tymi problemami dzięki Oponeo. Największy polski sklep internetowy z oponami wprowadził właśnie możliwość zakupu gum wraz z dostawą do wybranego zakładu wulkanizacyjnego. Czeka na nas prawie 900 warsztatów w całym kraju, usługę umówimy od razu przy zakupie. Ponadto, za wysyłkę do wybranego serwisu nie zapłacimy ani grosza.

 

Jeśli uda Ci się dokonać zakupu do godziny 14 istnieje duża szansa na montaż już następnego dnia. Nie musimy też szukać warsztatu, który zaoferuje najniższą cenę usługi – Oponeo wynegocjowało najniższe stawki specjalnie dla Was.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie