Reklama

Prowadzisz długie rozmowy telefoniczne w aucie? Virgin Mobile ma coś dla Ciebie!

piątek 29.09.2017
Prowadzisz długie rozmowy telefoniczne w aucie? Virgin Mobile ma coś dla Ciebie! Fot. iStock

Lubisz prowadzić długie rozmowy telefoniczne w trakcie jazdy (oczywiście przez zestaw słuchawkowy lub pokładowy system multimedialny), ale Twój operator wciąż stosuje minutowe opłaty za połączenia komórkowe lub stacjonarne? A może korzystasz ze smartfonowej nawigacji i potrzebujesz kilkugigabajtowego pakietu internetowego w korzystnej cenie? Virgin Mobile ma na to rozwiązanie!

 

Plan 1 w abonamencie Virgin Mobile to nielimitowane rozmowy komórkowe, SMS-y i 3 GB internetu - wszystko za łącznie 19 zł. Jest to więc najtańszy abonament na rynku i nie sposób znaleźć u "wielkiej czwórki" tak kompleksową ofertę w tej cenie. To nie wszystko - Virgin Mobile elastycznie podchodzi do kwestii samego abonamentu. W każdej chwili można go zawiesić, zmienić albo nawet z niego zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Co to dokładnie oznacza dla klientów? Kiedy wyjeżdżają na wakacje, mogą na przykład zawiesić swój abonament i nie płacić zupełnie nic. Bo po co płacić, kiedy się nie korzysta? Jeśli okaże się, że wybrany przez Was pakiet minut, SMS-ów czy giga Wam nie odpowiada, można po prostu go zwiększyć i korzystać bez ograniczeń lub zmniejszyć i cieszyć się z niższego rachunku.

 

Oferty abonamentowe kojarzą się wszystkim z podpisaniem umowy na 12, 24 a nawet 36 miesięcy i karami za jej wcześniejsze rozwiązanie. Jest to duża wada, bo w momencie podpisania umowy oferta jest świeża i atrakcyjna, jednak już po kilku miesiącach u konkurencji możemy mieć lepszą ofertę za taką samą kwotę lub taką samą ofertę za mniejszą kwotę. Umowę w Virgin Mobile można wypowiedzieć w każdej chwili z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Oznacza to mniej więcej tyle, że jeśli bardziej spodoba nam się jakaś inna oferta, to możemy wypowiedzieć umowę i już po miesiącu możemy przejść do innej sieci.

Pozostaje więc zadać sobie ważne pytanie: po co płacić więcej i wiązać się na długo, jeśli można płacić mniej i wiązać się na tyle ile chcemy? Skoro chcemy tankować jak najtańsze paliwo, to czemu mamy przepłacać za abonament telefoniczny? Jeśli gdzieś jest taniej, to warto z tego skorzystać, bo nie ma sensu płacić więcej, niż jest to konieczne. Oczywiście każdy niech zdecyduje sam, bo przecież mamy wolność wyboru.

 

Materiał sponsorowany

Reklama

Polecane wideo

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz
Reklama

Najnowsze

Reklama