Reklama

Teraz możesz otrzymać zwrot ubezpieczenia za bezpieczną jazdę

wtorek 11.04.2017
Teraz możesz otrzymać zwrot ubezpieczenia za bezpieczną jazdę

Zapewne wielokrotnie zastanawiałeś się, dlaczego nie będąc piratem drogowym musisz płacić bardzo wysokie stawki za ubezpieczenie samochodu? Na rynek właśnie weszła nowa usługa o nazwie YOUBI. Dzięki YOUBI nie będziesz już więcej przepłacać za ubezpieczenie.

 

YOUBI jest całkowicie nową generacją ubezpieczenia OC, a korzystanie z niej jest bardzo proste: wysokość stawki ubezpieczenia zależy od poziomu bezpieczeństwa jazdy kierowcy. W praktyce oznacza to, że jeśli prowadzisz bezpiecznie i zgodnie z przepisami, nie powodując wypadków, nie ma podstaw abyś płacił więcej za swoje ubezpieczenie. Dzięki usłudze YOUBI  im bardziej odpowiedzialnie i bezpiecznie prowadzisz, tym większy zwrot pieniędzy otrzymasz.

 

Możesz nawet wybrać jaki typ ubezpieczenia odpowiada Ci najbardziej -- w ofercie są ubezpieczenia z wyższą stawką miesięczną oferujące nieograniczoną ilość kilometrów lub o stawce niższej z dopłatą za każdy dodatkowy kilometr jazdy. Od poziomu bezpieczeństwa Twojej jazdy będzie zależało, czy opłata miesięczna i kilometrowa będzie obniżana. Usługę można opłacać miesięcznie lub rocznie, a w przypadku bezpiecznego zachowania na drodze otrzymasz zwrot pieniędzy co trzy miesiące.

 

Skąd YOUBI będzie wiedzieć, że jesteś odpowiedzialnym kierowcą? Sprawdzi to pobrana przez Ciebie aplikacja na smartfona. Ty musisz jedynie skupić się na jeździe i czekać na zasłużony zwrot pieniędzy. W przypadku, w którym nie spełnisz warunków do częściowej refundacji kosztów, dzięki danym z aplikacji mobilnej dowiesz się, co powinieneś poprawić kolejnym razem i otrzymać zwrot pieniędzy.

 

I co Ty na to? YOUBI jest warte spróbowania, prawda? Sprawdź tutaj.

 

Materiał sponsorowany

Reklama

Polecane wideo

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz
Reklama

Najnowsze

Reklama