Reklama

Jedyny taki Smart w Polsce!

wtorek 27.09.2016
Jedyny taki Smart w Polsce! Monster Smart/fot. OLX

Trochę z niego Frankenstein, ale przynajmniej się wyróżnia

Kiedyś miałem okazję pojeździć Smartem i jakoś nieczęsto wracam do wspomnień związanych z tym autem. Fakt, jest małe, zwinne i zwrotne, jednak w żadnym stopniu nie nadaje się do szybkiej jazdy. Malutki silniczek nie powoduje szybszego bicia serca, napęd na tył jest bezużyteczny w połączeniu z niewyłączalnym ESP, a podczas pokonywania długich łuków z dużą prędkością przednie oponki po prostu się poddają. Jednak ten Smart zdecydowanie nie jest nudny.

 

 

W serwisie OLX pojawiło się ogłoszenie sprzedaży bardzo nietypowego Smarta. Auto stało się trójkołowcem, jednak był ku temu solidny powód - miejskie wozidełko otrzymało silnik od motocykla. Sprzedawany pojazd ostatnio był wyposażony w jednostkę napędową pochodzącą z Suzuki GSX1000 (K8) o mocy 187 KM, jednak ogłoszenie nie obejmuje tego elementu. Najważniejsze, że pozostałe rozwiązania przystosowujące Smarta do montażu motoru z jednośladu pozostają, więc nowy nabywca będzie musiał po prostu nową jednostkę napędową.

 

Sprawdź też: Ten Maluch przebija wszystko. Gleba, szeroka felga, lakier mat, a w środku... drewno [GALERIA]

 

Właściciel twierdzi, że sprzedawane auto idealnie nadaje się do driftowania, jednak nie jest zarejestrowane, przez co nie można poruszać się nim po drogach publicznych. Więcej informacji znajdziecie w samym ogłoszeniu: Monster Smart. Naszym zdaniem 2900 zł za ten projekt, to nie jest wygórowana cena.

Łukasz Kuźmiuk

Zobacz całą galerię

Jedyny taki Smart w Polsce!

Monster Smart/fot. OLX następne

1/8

Reklama

Polecane wideo

Podobne artykuły

Zobacz również

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz
Reklama

Najnowsze

Musisz przeczytać

Reklama