Reklama

Ducati zaprezentowało 1299 Panigale S Anniversario

poniedziałek 04.07.2016
Ducati zaprezentowało 1299 Panigale S Anniversario Ducati 1299 Panigale S Anniversario/fot. Ducati

Już na sam widok tego cuda można się zakochać

W trakcie minionego weekendu, podczas imprezy World Ducati Week, Ducati zaprezentowało swoje najnowsze dzieło - model 1299 Panigale S Anniversario. Motocykl powstał z okazji 90-lecia produkcji motocykli przez bolońskiego producenta.

 

 

Sprawdź też: Volkswagen zaprzecza - Ducati nie jest na sprzedaż

 

Czym wyróżnia się jubileuszowe Panigale S? Od standardowego wariantu wersja Anniversario różni się m.in. malowaniem, oznaczeniami, złotymi detalami, złotymi felgami Marchesini, barwionym na złoto układem wydechowym od Akrapovica, a także dodatkami z włókna węglowego. Ponadto na liście systemów elektronicznych pojawiły się poprawione bajery jak np. kontrola trakcji Ducati Traction Control (DTC) i kontrola wheelie Ducati Wheelie Control (DWC). Dzięki modyfikacjom w elektronice kierowca może precyzyjniej kontrolować uślizg przedniego tylnego koła.  Zmieniono również aluminiowe półki przedniego zawieszenia, które umożliwiają regulację wyprzedzenia przedniego koła w zakresie 5mm.

 

Ducati ogłosiło, że powstanie zaledwie 500 sztuk 1299 Panigale S Anniversario. Jeśli nosisz się z zamiarem zakupu włoskiego cuda, to lepiej pospiesz się ze składaniem zamówienia.

Łukasz Kuźmiuk

Zobacz całą galerię

Ducati zaprezentowało 1299 Panigale S Anniversario

Ducati 1299 Panigale S Anniversario... następne

1/25

Reklama

Polecane wideo

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz
Reklama

Najnowsze

Reklama