Reklama

Okradli Bonda

piątek 05.12.2014
Okradli Bonda Okradziony super-agent. Zdj.: Range Rover

Zdjęcia do najnowszego filmu o przygodach agenta 007, zatytułowanego „SPECTRE”, nie rozpoczną się zgodnie z planem. Pięć samochodów przygotowanych specjalnie na potrzeby produkcji zostało skradzionych ze strzeżonego parkingu w Niemczech.

Łupem złodziei padło pięć zmodyfikowanych modeli Range Rover Sport, które stały na terenie centrum szkoleniowego Land Rover Training Center, położonego w miejscowości Neuss w pobliżu Dusseldorfu. Samochody miały zostać przetransportowane na plan filmowy w Alpach, gdzie miały odegrać kluczowe role w pierwszych scenach dwudziestego czwartego filmu z serii „007”. Oprócz aut przygotowanych dla Jamesa Bonda, sprawcy ukradli również cztery inne pojazdy, uszczuplając budżet producentów filmu łącznie o 800 000 euro.

Zdaniem policji, akcja została zaplanowana przez profesjonalistów, ponieważ ślad po wszystkich dziewięciu samochodach zaginął i mimo wielu wysiłków nie udało się ich zlokalizować. Oznacza to, że zdjęcia do filmu zostaną wstrzymane do czasu wyprodukowania i przygotowania kolejnych pięciu modeli Range Rover Sport, co może zająć nawet kilka tygodni.

Michał Trocki

Reklama

Polecane wideo

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz
Reklama

Najnowsze