Czym wozi się Kim Kardashian?

Temat samochodów gwiazd jest stary jak świat, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nie mniej jednak za każdym razem zdjęcia paparazzich, na których widnieją cztery kółka jakiejś sławnej persony budzą nie małą ciekawość. I nie ma co się dziwić, bo niektórzy wiedzą jak wydać pieniądze z klasą.
Czym wozi się Kim Kardashian?
fot. Jak myślicie, jaki samochód kryje pełny kadr? fot. FFN
07.10.2014
Piotr Stokowski

W dniu dzisiejszym pod lupę trafia Kim Kardashian oraz Kanye West, których dorwano na lotnisku w Van Nuys dwa dni temu, kiedy Kim przyjechała po męża wraz z córką. Wtedy dostrzeżono, że 34-letnia celebrytka nie jeździ niczym innym, jak Mercedesem klasy G. Sam samochód to jednak nie koniec niespodzianek. Zwróćcie uwagę na dobrane pod kolor nadwozia customowe koła oraz ogromne hamulce, które się za nimi kryją. Fani marki wiedzą jaki napis na nich widnieje, a dla tych mniej wtajemniczonych w losy niemieckiej marki wyjaśnię czym prędzej - jest to wersja AMG.

Ciekawe czy ten Mercedes ujrzał kiedyś bezdroża? fot. FFN

Niestety nie dysponujemy informacjami na temat tego jaki konkretnie jest to model AMG, ale nawet najsłabszy Mercedes klasy G z tym logo to wydatek co najmniej 140 tyś dolarów. Co dostaje się za te pieniądze? Jeden z najbardziej uterenowionych i luksusowych samochodów seryjnych na rynku z 5,5-litrowym silnikiem V8 pod maską o mocy 536KM. Jak myślicie, warto?

fot. FFN

A czym jeżdżą inni celebryci? Zapraszamy do galerii

Polecane wideo

Samochody gwiazd
Samochody gwiazd - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie