Mini na mistrzostwa świata w piłce nożnej

W czerwcu rozpoczynają mistrzostwa świata w piłce nożnej. Fani zaczynają powoli gromadzić zapasy czipsów i piwa oraz kompletować niezbędne gadżety: czapki, koszulki i szaliki w barwach ukochanej drużyny. Mega fani piłki nożnej mogą wstawić do swojego garażu także "piłkarskiego" Mini Pacemana GoalCooper.
Mini na mistrzostwa świata w piłce nożnej
Gadżet dla fana futbolu.
01.04.2014
Michał Trocki

Kolory karoserii (zielony, żółty, niebieski) są takie same jak barwy narodowe gospodarza zawodów).

 

Piłkarskie Mini w pełnej karasie.

 

Wnętrze samochodu idealnie oddaje piłkarski klimat. Murawa, tfu, podłoga wyłożona została materiałem Astro Turf, który normalnie służy za nawierzchnię boisk piłkarskich.  

 

Mapa Brazylii w zestawie.

 

Dodatkowo pomiędzy 4 fotelami (właśnie tylu pasażerów mieści Paceman) wytyczono mini boisko do piłki nożnej. Konstruktorzy nie zapomnieli również o tych, które chciałyby obejrzeć mecz w internecie - dla nich są uchwyty do mocowania iPhona (z przodu) i iPada (przy tylnych fotelach).

 

 

Wewnętrzne mini-boisko.

 

To nie wszystko. Futbolowe Mini kryje w sobie kompletny zestaw do gry w piłkę nożną. Po złożeniu tylnych siedzeń i rozłożeniu siatki każdy może pobawić się w bramkarza. Mini pomaga nowicjuszom - korzystając z czujników cofania i wewnętrznych czujek alarmu rozpoznaje kiedy piłka się zbliża i automatycznie zamyka tylną klapę.

 

Tablica wyników za bramką.

 

Jeśli przeciwnikowi uda się strzelić gola, to dzięki specjalnej aplikacji samochód sam prześle informację do piłkarskiej bazy danych. Można nie tylko pochwalić wynikiem, a także sprawdzić miejsce w ogólnoświatowej tabeli wyników. Miłego dnia.

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie