Zbuduj sobie Mercedesa AMG GT

Może nie każdego z naszych czytelników stać na zakup tej maszyny za ponad pół miliona złotych. Ale każdy może ją sobie zbudować.
Zbuduj sobie Mercedesa AMG GT
29.08.2014
Michał Trocki

Wczoraj pisaliśmy o nowym filmie którego głównym bohaterem jest Mercedes AMG GT. Mercedes oszczędnie dawkuje informacje o nowym super samochodzie. Tym razem koncern poszedł krok dalej i udostepnił w internecie model do własnoręcznego składania. Tak, tak. Możesz ZBUDOWAĆ swój własny egzemplarz Mercedesa AMG GT. Co prawda nie będzie on wykonany z aluminium i włókna szklanego a po prostu z bardzo przetworzonej celulozy...ale będzie to twoje własne AMG GT. Trochę mniejsze od oryginału.

 

Mercedes udostępnił w internecie wycinanki, które po wydrukowaniu i sklejeniu przybiorą kształty nowego modelu niemieckiego koncernu. Przygotowanie modelu jest bardzo proste. Po prostu trzeba go wydrukować, wyciąć i skleić. Proste i zajmie najwyżej kilka minut. Pomysł bardzo nam się spodobał i egzemplarze AMG GT już stoją na naszych biurkach. Chociaż wolelibyśmy oglądać prawdziwe w naszych garażach.

 

Jeżeli chcecie aby i na waszym biurku stanął model AMG GT wycinankę znajdziecie TU.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie