Barbour szyje dla Land Rovera

Barbour i Land Rover to dwie brytyjskie ikony. Pierwszy raz w historii obydwie firmy zamierzają współpracować - właściciele Land Roverów będą mogli szpanować w pokrytych woskiem kurtkach Barboura, które dla nich zostały specjalnie uszyte.
Barbour szyje dla Land Rovera
Barbour Black Label - takie damskie kurtki będą z ciemnym połyskiem. Zdjęcie Barbour
28.03.2014

Na tym da się zarobić! Barboura i jego kurtki z kraciastymi podszewkami, nasączone woskiem dla dobrej wodoodporności znacie na 200 procent. Land Roverów - Evoque'a, Range'a czy Defendera - też nikomu nie trzeba przypominać.

Seria Country Lux. Zdjęcie Barbour.  


Obydwie marki postanowiły połączyć siły, a efekty ich wzajemnej - tak sami o sobie piszą - synergii poznamy w sierpniu, gdy pierwsza kolekcja Barbour for Land Rover znajdzie się w butikach. Jakie te ciuchy będą? Stylowe. Specjalnie dla Land Rovera podszewka będzie z innym tartanowym wzorem. Będą dwie różne linie odzieży (Country Lux i Black Label), oczywiście i damskiej, i męskiej. Dla kobiet "Barboury" mają być delikatniejsze i bardziej miękkie, z lekkim połyskiem w przypadku Black Label. Męskie kurtki będą takie jak na zdjęciach - klasyczne aż do bólu. Bardzo nam się podobają!

 

Oficjalny logotyp - dowód wzajemnej współpracy. Zdjęcie Barbour. 

Kurtki Barboura są podobno niezniszczalne. Zdjęcie Barbour. 

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie