Timberlake chce także Range Rovery

Przy okazji koncertu na gdańskiej PGE ARENIE Justin Timberlake będzie także jeździć samochodami Range Rover.
Timberlake chce także Range Rovery
13.08.2014
Źródło/Foto: Mat. prasowe

- Te samochody także bardzo przypadły mu do gustu i zostaliśmy poproszeni, by je zorganizować. Dokonaliśmy już koniecznych zamówień i wszystkie pojazdy będą do dyspozycji artysty i jego współpracowników – wyjaśnił Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Justina Timberlake`a.

Trzeba przyznać, że Timberlake ma doskonały gust. Najlepiej widać to na załączonych obrazkach, które doskonale obrazują, jak prezentują się wybrane przez niego flagowe modele Land Rover.

Range Rovery z pewnością przydadzą się piosenkarzowi. Już teraz wokalista poinformował organizatorów, że do Polski nie przyjeżdża tylko na kilka godzin, by zagrać koncert, a następnie wsiąść w samolot i udać się w drogę powrotną. Timberlake spędzi w Polsce więcej niż jedną noc i na pewno nie będzie w tym czasie przesiadywać tylko w swoim pokoju hotelowym.

Przypomnijmy, że koncert Justina Timberlake został zaplanowany na 19 sierpnia. Tego dnia PGE ARENA pobije frekwencyjny rekord, bo show amerykańskiego artysty obejrzy około 42 000 widzów. 

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie