Will.i.am rozpoczyna współpracę z Lexusem

Lexus ogłosił rozpoczęcie współpracy ze znanym angielskim artystą will.i.am. Zdobywca nagrody Grammy będzie promował design i nowinki technologiczne nowego Lexusa NX, które będą częścią kampanii "Striking Angles".
Will.i.am rozpoczyna współpracę z Lexusem
fot. Lexus
06.08.2014
Piotr Stokowski
Owocem tej współpracy ma być również limitowana edycja nowego modelu, zaprojektowana właśnie przez członka Black Eyed Peas. Muzyk będzie również angażował się w promocje sprzętu car audio i najnowocześniejszej technologii, w którą ma być wyposażony japoński samochód. Nowy model ma zrewolucjonizować rynek średniej wielkości SUV-ów.
 
Cokolwiek robię, musi to być efektowne.” - powiedział will.i.am. „Chcę wprowadzać w życie innowacyjne i rewolucyjne rozwiązania, dlatego podstawą mojej współpracy z Lexusem będą niecodzienne pomysły, które pobudzą wyobraźnię odbiorców”.
Pierwszym efektem kolaboracji muzyka z Lexusem jest teledysk do utworu "Dreamin' about the future", którego premiera miała miejsce podczas wystawy Digital Revolution w Londynie. Animacje użyte w klipie zwracają uwagę na odważną stylistykę nadwozia. Ciekawym gadżetem jest również zsynchronizowany z samochodem zegarek. 

 

Samochód trafi do sprzedaży na całym świecie w drugiej połowie 2014 roku.
 
A może jesteś chcesz wiedzieć jakimi samochodami jeżdżą inne gwiazdy? Zapraszamy do galerii poniżej.

Polecane wideo

Samochody gwiazd
Samochody gwiazd - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie