To koniec The Grand Tour. Clarkson testował auta przez ponad 30 lat

To koniec The Grand Tour. Clarkson testował auta przez ponad 30 lat
06.12.2023

To koniec The Grand Tour! Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond, trójka prowadzących, zamyka swoją długą przygodę z samochodami. Prime Video podjęło oficjalną decyzję o zakończeniu tego popularnego programu rozrywkowego.

Clarkson, który oceniał samochody w telewizji od 1989 roku, ogłosił, że po przyszłym roku nie będzie już tego robić. Po odcinkach, które pojawią się w 2024 roku, nie będzie więcej The Grand Tour. Jednak nie jest to koniec dla fanów Clarksona. Potwierdził, że będzie kontynuować Farma Clarksona.

Warto wspomnieć, że niedawno BBC również zakończyło popularny program motoryzacyjny, Top Gear. To oznacza koniec tego typu produkcji na ekranie .

Pierwszy z odcinków piątego sezonu The Grand Tour powinien pojawić się w lutym 2024 roku. Choć żegnamy tę ikoniczną serię, pozostaje nam wspominać niezapomniane chwile spędzone z trójką prowadzących na drogach świata. 

The Grand Tour to program, który zdobył serca widzów na całym świecie. Od pierwszego odcinka w 2016 roku, trójka prowadzących dostarczała nam nie tylko emocjonujących testów samochodów, ale także zabawnych wypraw w najdalsze zakątki globu. Ich charakterystyczny humor, niekonwencjonalne podejście do motoryzacji i spektakularne widowiska przyciągały miliony widzów.

Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond stworzyli niepowtarzalny zespół. Ich osobowości uzupełniały się doskonale, tworząc niezapomniane momenty na ekranie. Od rajdów przez pustynie po wyścigi na lodowcach – The Grand Tour było pełne niespodzianek i adrenaliny.

Wielu fanów zastanawia się, dlaczego Prime Video zdecydowało się na zakończenie programu. Czy to kwestia wyników oglądalności czy może zmęczenia prowadzących? Niezależnie od powodów, wiemy, że The Grand Tour pozostanie w naszej pamięci jako jedna z najważniejszych produkcji motoryzacyjnych.

Clarkson, May i Hammond z pewnością nie znikną z ekranu. Ich indywidualne projekty i pasja do samochodów będą nadal obecne w mediach. Jednak jako widzowie, będziemy tęsknić za tym, jak razem odkrywali świat motoryzacji i dostarczali nam niezapomnianych chwil.

Podsumowując, The Grand Tour to nie tylko program o samochodach. To historia trzech przyjaciół, którzy pokochali motoryzację i podzielili się nią z nami. Dziękujemy za te wszystkie lata i czekamy na kolejne przygody, choć już w innej formie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie