RAM 1500 Ramcharger. Połączenie "elektryka" i amerykańskiego V6

RAM 1500 Ramcharger. Połączenie "elektryka" i amerykańskiego V6
materiały prasowe
07.11.2023

W świecie SUV-ów elektrycznych pojawia się nowy gracz, który od razu przyciąga uwagę. Ram 1500 Ramcharger to połączenie mocy, stylu i zrównoważonej jazdy, które łączy duży akumulator, mocy silnik V6 i dwa silniki elektryczne.

Silnik V6 i jednostki elektryczne

Ramcharger jest wyposażony w silnik V6 o mocy 177 KM, który gwarantuje dynamiczną jazdę zarówno na autostradzie, jak i w trudnym terenie. Ale to nie koniec, bo dwa silniki elektryczne o mocy 340 i 324 KM również wspierają tę maszynę. Daje to łączną moc wynoszącą imponujące 644 KM. To sprawia, że Ramcharger jest gotowy na każde wyzwanie, od szybkiej jazdy po długich prostych do jazdy w trudnych warunkach terenowych.

 

Duży akumulator 95 kWh

Duży akumulator o pojemności 95 kWh jest jednym z kluczowych elementów Ramchargera. Ten akumulator pozwala na osiągnięcie zasięgu na prądzie wynoszącego 230 kilometrów, co oznacza, że kierowcy mogą cieszyć się długą trasą bez konieczności częstego ładowania. To ważne, zwłaszcza dla tych, którzy planują podróże daleko od najbliższej stacji ładowania.

Ram 1500 Ramcharger to wyjątkowy pojazd, który łączy w sobie moc, wydajność i długi zasięg. Z potężnym silnikiem V6, dwoma silnikami elektrycznymi i dużym akumulatorem, jest gotowy na każde wyzwanie. Idealne połączenie, które łączy dwa światy w sektorze motoryzacyjnym.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie