Wypadek w Krakowie. Sprawcą syn znanej celebrytki

W nocy z piątku na sobotę 14/15 lipca doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Krakowie w okolicach mostu Dębnickiego. Z powodu dachowania zginęły 4 osoby, wszyscy, którzy byli w samochodzie.
Wypadek w Krakowie. Sprawcą syn znanej celebrytki
policja
17.07.2023
Wojciech Sontowski

Według wstępnych ustaleń krakowskiej policji samochodem Renault Megane jechało 4 mężczyzn w wieku od 20 do 24 lat. Wszyscy byli mieszkańcami powiatu wielickiego. Jedną z ofiar jest Patryk P., syn celebrytki Sylwii Peretti.

Do wypadku miało dojść w okolicach godziny 3 w nocy. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały, jak pędzące z olbrzymią prędkością Renault wpada w niekontrolowany poślizg, uderza w stojące na drodze słupki, następnie zahacza o latarnię oraz sygnalizację, finalnie koziołkując na Bulwar Czerwieński.

Z powodu godzin nocnych i małego natężenia ruchu na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe, które przystąpiły do wyciągania poszkodowanych i przeprowadzania pierwszej pomocy. Niestety cała czwórka, kierowca i trzech pasażerów, zmarła.

Pieszy nie spowodował wypadku

Na nagraniu widać, że w momencie utraty sterowności przez Megane, przez Aleję Krasińskiego przechodził w niedozwolonym miejscu pieszy. Policja na ten moment nie potwierdza plotek istniejących od opublikowania filmu, jakoby samochód wpadł w poślizg przez próbę ominięcia człowieka.

Z tego miejsca przypominamy, że centrum miasta nie jest torem wyścigowym, a bardzo dobre warunki czy niewielka liczba innych uczestników ruchu nie zezwala nam automatycznie na pokazywanie swoich umiejętności drogowych. Warto przy tym nadmienić, że Patryk P. na swoim profilu na Instagramie miał hasztag #bezpiecznieszybkajazda. Jak widać, coś takiego nie istnieje.

Kontrowersyjny wywiad Peretti

Już po wypadku internauci dotarli do fragmentu wywiadu, jaki Sylwia Peretti, matka ofiary i sprawcy zarazem, udzieliła na kanale YouTube Hi_5, w którym przyznała się, że jej syn cały czas tak brawurowo jeździł, a jej samej policja odebrała prawo jazdy, gdy miała na koncie...98 punktów.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie