Czy istnieją okulary do zadań specjalnych?

I co się stanie, kiedy połączymy luksus i doskonałość?
Czy istnieją okulary do zadań specjalnych?
06.06.2023
Katarzyna Lemanowicz

Francuski dom mody dla mężczyzn – ZILLI od ponad 55 lat tworzy luksusowe produkty, które nie tylko zdobią Panów. Dzięki zaawansowanej technologii i precyzji wykonania, a także selekcji materiałów z najwyższej półki marka ZILLI tworzy ekskluzywną odzież, ale też okulary, które zdecydowanie wychodzą poza wszelkie schematy.

Okulary męskie marki ZILLI

Dbałość o najmniejszy detal sprawia, że okulary męskie ZILLI są niczym rzadki klejnot. Każda para okularów stworzona jest z najwyższej jakości materiałów: czystego tytanu, naturalnej skóry i platyny. Najnowsza kolekcja okularów przeciwsłonecznych i oprawek okularowych idealnie odwzorowuje myśl przewodnią marki modowej, czyli styl vintage, i inspirację latami 70. Do tego lekkość formy i awangardowe materiały sprawiają, że po prostu musisz mieć okulary ZILLI.

Ponadczasowy i nowoczesny styl okularów ZILLI

Dlaczego do produkcji okularów użyto platyny? Po pierwsze 95% platyna jest cenniejsza niż złoto, po drugie nigdy nie zmatowieje, i nigdy się nie zmieni. Platyna na zawsze zachowa swój wygląd. Po trzecie platyna jest komfortowa dla każdego rodzaju skóry, jest hipoalergiczna. Elementy z czystego tytanu pokryte są złotem, platyną lub rutenem. To sprawia, że konstrukcja tworzy w ten sposób linię architektoniczną, która staje się przewodnią strukturą każdej oprawki.  

Niektóre modele oprawek ZILLI posiadają charakterystyczny grawer, który znany jest z podszewek kurtek marki. Inne modele posiadają elementy oprawek wykonane z naturalnej skóry, która pochodzi bezpośrednio z zapasów domu mody, a co z kolei jest znakiem rozpoznawczym ZILLI.

Co więcej, innym elementem, który pojawia się na oprawkach ZILLI jest sztabka złota, umieszczana na zewnętrznej stronie oprawki. To sprawia, że każda para okularów to synonim luksusu.

Warto wspomnieć, że soczewki męskich okularów opracowywane są we współpracy z włoskimi specjalistami z firmy Divel. Soczewki w okularach przeciwsłonecznych wyposażone są w najnowszą technologię i specjalną powłokę, która chroni wzrok przed odblaskami światła. Dodatkowo posiadają wykończenie odporne na zarysowania i rozmazywanie. Co więcej, okulary z polaryzacją gwarantują wyraźne widzenie i bogate kontrasty.

Poznaj najnowszą kolekcję okularów ZILLI i dowiedz się czym jest luksus! Sprawdź całą kolekcję domu mody Zilli na OptykLokalnie.PL oraz w wybranych salonach optycznych.

 

Artykuł partnera

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.06.2023 06:53
ciekawa technologia i atrakcyjny design
odpowiedz
Polecane dla Ciebie