Lexus LM w Europie. Ma telewizor jak w domu

Lexus LM w Europie. Ma telewizor jak w domu
materiał prasowy
21.04.2023
Kamil Nowicki - Redaktor prowadzący AutoStuff.pl

Marka Lexus raczej nikomu, zwłaszcza w Europie nie kojarzy się z vanami, a raczej z eleganckimi limuzynami - nic bardziej mylnego. Japoński producent ma w swojej ofercie od 2019 roku model LM - luksusowego vana. Druga generacja trafi m.in. do Europy.

Stylizacja Lexusa LM jest dość specyficzna, a raczej charakterystyczna dla krajów azjatyckich. Japońskiego vana łatwo poznać po dużym grillu oraz sporych wymiarach 513 cm długości i 189 cm szerokości, wysokość to niespełna 2 metry.

Lexus LM będzie oferowany jako jako samochód cztero-, sześcio- i siedmiomiejscowy. Na największe udogodnienia mogą liczyć pasażerowie wersji czteroosobowej - oddzielne siedzenia, 48-calowy ekran, podgrzewane siedziska, podłokietnik czy nawet poduszki. W opcji możliwość oddzielenia strefy pasażerskiej specjalną szybą. Auto stworzone z myślą o tzw. VIP-ach. W trosce o wysoki komfort Lexus duży nacisk położył na wyciszenie.

Auto będzie dostępne jako hybryda w odmianie 350h, pod którą kryje się m.in wolnossący silnik o pojemności 2,5 litra. Łączna mocy układu będzie wynosić 250 KM. Z kolei odmiana 500h będzie składać się z turbodoładowanej jednostki 2,4 litra, która znana jest z nowego Lexusa RX.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Tomi (Ocena: 5) 26.04.2023 12:44
Telewizor jak w domu, płaska podłoga, żeby jak w domu roomba mogła odkurzać? :D To jedyne co mi przychodzi na myśl ;) trochę taki odjechany bardzo nowoczesny projekt
odpowiedz
Polecane dla Ciebie