Do kościoła w pośpiechu. Porsche rozbite na płocie

Do kościoła w pośpiechu. Porsche rozbite na płocie
Fot. KP PSP Dąbrowa Tarnowska
30.01.2023

Wypadki i kolizje to niestety codzienna proza dróg na całym świecie. Chociaż to te z udziałem sportowych czy luksusowych aut bardzo często uzyskują sporo medialnego rozgłosu.

29 stycznia w Luszowicach (woj. małopolskie) doszło do dość nietypowego zdarzenia z udziałem Porsche Panamera. O godzinie 8:32 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej wpłynęło zgłoszenie o wypadku pojazdu. Otóż wspomniane wcześniej Porsche Panamera uderzyło, a raczej zniszczyło ogrodzenie plebanii.

Według TV24 samochodem jechało małżeństwo z dwojgiem dzieci. Na szczęście pasażerowie nie doznali żadnych obrażeń. — Rodzina była w drodze do kościoła. Najprawdopodobniej samochód nagle wpadł w poślizg i wjechał w ogrodzenie. Kierujący został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 złotych — powiedziała Katarzyna Cisło z Małopolskiej Policji w wypowiedzi dla TVN24.

Warto dodać, że rozbity samochód to Porsche Panamera 4 E-Hybrid. Patrząc na zdjęcia, kolorystka auta jest niemal identyczna z egzemplarzem, jaki mieliśmy okazję testować, o czym możecie przeczytać w naszej zakładce testy.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Nati (Ocena: 5) 30.01.2023 23:33
Jak się chłop śpieszył do wyjścia i się zawsze pozacinał, to mu kupiłam golarkę philipsa ale czegoś takiego to już bym nie zniosła, to poleciał
odpowiedz
Polecane dla Ciebie