Range Rover za darmo. Takiego prezentu można pozazdrościć

Mercedes klasy G w odmianie AMG czy Range Rover to ikony tzw. bulwarówek wśród celebrytów czy majętnych tego świata. Auta pełnią doskonałą funkcję “normalnych pojazdów”, którymi można w spokoju dojechać po bułki. Ferrari ma w sobie dużo blichtru, ale nie zawsze jest najlepszą opcją. W Hollywood jak się okazuje duże SUV-y są doskonałym pomysłem na prezent.
Range Rover za darmo. Takiego prezentu można pozazdrościć
fot. netcarshow.com
24.10.2022

Realia Kalifornii, a dokładniej Hollywood czy Beverly Hills są zupełnie inne. Na ulicach roi się od ultra drogich aut, a butików z luksusową odzieżą jest więcej niż żabek w Warszawie. Dlatego nikogo nie powinny dziwić bardzo drogie prezenty, jakimi rodzina obdarowuje swoich bliskich.

Znana celebrytka Kim Kardashian dostała od swojej mamy na 42. urodziny najnowszego Range Rovera. Kim była widziana w obecności brytyjskiego SUV-a kiedy przyjechała na mecz koszykówki swojej dziewięcioletniej córki North i przywiozła ze sobą swojego najstarszego syna, sześcioletniego Sainta - podaje Daily Mail.

Według ustaleń Range Rover Kim to hybryda typu plug-in - możemy wnioskować, że jest mocniejszy wariant P510e. Oznacza to 3-litrowy silnik benzynowy, który został połączony z elektrycznym motorem. Przekłada się to na moc układu wynoszącą 510 KM oraz 700 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Pierwsza setka pojawi się już po 5,5 sekundy. A pamiętajmy, że mówimy o SUV-ie, który waży 2,8 tony. W Polsce wersja 510e to wydatek minimum 800 tys. złotych, ale bez problemu możemy przebić kwotę 1,1 mln złotych. Pamiętajcie, że w Hollywood takie auto jest zwykłym, ale wygodnym daily carem takie minimum w każdym garażu.

Niedawno na autostuff.pl mieliśmy okazją zrecenzować najnowszego Range Rovera w tzw. długiej wersji. Co więcej, nasz egzemplarz miał pakiet wyposażenia Autobiography i silnik 4,4 litra V8 konstrukcji BMW. Poziom komfortu jest na bardzo wysokim poziomie, w aucie za kierownicą można poczuć się jak na luksusowym jachcie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie