Męska marka Intimissimi Uomo. Z motoryzacyjnym akcentem

W ostatni weekend, 7 i 8 października, przy wejściu głównym w Westfield Arkadia w Warszawie, odbyła się niestandardowa prezentacja nowej męskiej marki Intimissimi Uomo.
Męska marka Intimissimi Uomo. Z motoryzacyjnym akcentem
12.10.2022

Stworzona została strefa dedykowana mężczyznom, w której można było się zrelaksować, napić kawy, wziąć udział w konkursie oraz zapoznać z kolekcją marki.

Intimissimi Uomo to najmłodsza marka Calzedonia Group, kierowana do nowoczesnego, świadomego mężczyzny, dbającego o swój wygląd, ceniącego wysoką jakość oraz zwracającego uwagę na detale. Marka jest synonimem włoskiego stylu, jakości oraz komfortu. Uomo zaspokaja potrzeby swoich klientów, oferując im szeroką gamę produktów, takich jak bielizna, piżamy, akcesoria oraz odzież.

W kolekcji znajdziemy zarówno jednolite kolory basic, jak i różnorodne wzory. Marka stawia na komfort oraz wygodę. Sercem Intimissimi Uomo są wysokiej jakości włókna, takie jak bawełna, bawełna Supima, modal, kaszmir, jedwab. Wszystkie produkty dopracowane są w trosce o najmniejszy szczegół, z myślą o każdym mężczyźnie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie