Kiedy chcesz wydać jeszcze więcej pieniędzy. Ten tuner z chęcią pomoże

Mansory to tuner, który uwielbia przyozdabiać auta w karbon oraz dość kontrowersyjne dodatki stylistyczne. Tym razem pojawiła się propozycja dla miłośników dużych, ale bardzo mocnych SUV-ów.
Kiedy chcesz wydać jeszcze więcej pieniędzy. Ten tuner z chęcią pomoże
materiały prasowe
20.09.2022
Kamil Nowicki - Redaktor prowadzący AutoStuff.pl

Brabus zabrał się za Mercedesa-AMG GLS 63. Ten samochód jest stosunkowo dyskretny, ponieważ jego wygląd nie zdradza, że 4-litrowe V8 generuje 612 KM. Niemiecki tuner dla osób lubiących się wyróżniać z tłumu przygotował specjalny pakiet elementów karoserii z włókna węglowego.

Obejmuje to m.in. maskę z karbonu, dwa różne typy tylnych dyfuzorów, przedłużenia błotników, spojler dachowy i wiele innych. Stylistykę można wzbogacić również o pakiet chromów, jaki oferuje Mansory.

Tuner przewidział również dwa pakiety zwiększające moc. Pierwszy o nazwie P720, który podnosi ilość koni mechanicznych do 720 i do 1000 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jeszcze lepszy rezultat to pakiet P850, w który obejmuje ulepszone turbosprężarki, sportowy układ wydechowy czy i nowy filtr powietrza. Moc urosła do 850 KM i 1100 Nm.Cena za modyfikacje nie jest znana, ale można się spodziewać, że będzie to znaczna część wartości zwykłego Mercedesa-AMG GLS 63.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie