Lepsza alternatywa dla Lamborghini Urus Perfomante? Solidny przyrost mocy

Lepsza alternatywa dla Lamborghini Urus Perfomante? Solidny przyrost mocy
21.09.2022

Niedawno informowaliśmy, że Lamborghini zaprezentowało jeszcze bardziej hardkorową wersję Ursusa z dopiskiem Performante. Włosi postawili mocno na obniżenie wagi oraz poprawę aerodynamiki. Niestety przyrost mocy jest znikomy, ponieważ wynosi on zaledwie 16 KM względem standardowego Ursusa, co przekłada się na piekielne 666 KM.

Niemiecki tuner G-Power, który jest znany z tuningu BMW ze znaczkiem M wziął na swój warsztat włoskiego SUV-a. Seryjny 4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem dostał nowe oprogramowanie ECU. W efekcie moc Ursusa wzrosła do 780 KM i 1000 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Wprowadzono również drobne modyfikacje wizualne. Najbardziej oczywistą zmianą jest zamontowanie 24-calowych kół z matowymi czarnymi szprychami i pomarańczowymi obręczami zewnętrznymi, dzięki którym Lamborghini Urus będzie wyróżniał się na drodze.
Jak na razie firma nie podała ile będzie kosztować pakiet modyfikacji dla Urusa, ale można zakładać, że będzie to bardzo kusząca propozycja dla właścicieli tego auta.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.07.2023 09:00
Chyba jesteś chory
odpowiedz
ester (Ocena: 5) 24.09.2022 13:25
jakoś nie mam przekonania do tego auta, o wiele bardziej podobają mi się suvy od porsche, nawet te używane jakie widziałem w salonie porsche centrum sopot robią większe wrażenie
odpowiedz
Polecane dla Ciebie