Gran Turismo Polonia 2022. Miło tu wracać [Galeria]

Gran Turismo Polonia 2022. Miło tu wracać [Galeria]
fot. Karol Rybacki
18.07.2022
Kamil Nowicki - Redaktor prowadzący AutoStuff.pl

Po raz czwarty jako przedstawiciel mediów miałem okazję uczestniczyć w evencie Gran Turismo Polonia i jak co roku we fragmencie, który jest organizowany w Poznaniu. Przez dwa dni kierowcy, którzy w większości pochodzą z krajów skandynawskich mogą dać upust swoim emocjom i sprawdzić auta na Torze Poznań.

Nie dziwi fakt, że niemal podczas każdej edycji liczną reprezentację stanowią Porsche GT3/GT3 RS to auta stworzone, aby doświadczać i lepiej poczuć drogę, po której jedziemy. Niestety samochody z Zuffenhausen nie mają tyle blichtru, co włoskie superauta. W tym roku bez wątpienia wzrok przyciągało Lamborghini Aventador S w kolorze butelkowej zieleni czy limonkowy Huracan.

 

Dzięki uprzejmości Land Rover Polska miałem okazję wybrać się Gran Turismo Polonia 2022 Range Roverem Sport z 5-litrowym V8 wspomaganym kompresorem - cudowny silnik, za którym będziemy tęsknić. Umówmy się Range Rover Sport jest dla właścicieli superaut takim “daily carem” pojedziemy nim po bułki czy bez problemu odbierzemy dzieci ze szkoły. W moim przypadku było nieco inaczej. Testowany Range Rover Sport miał lakier SVO Ultra Metalic Satin za bagatela 44 tysiące złotych. Uwierzcie, że zaczepiali mnie nawet wspomniani właściciele włoskich supersamochodów, zwłaszcza jak usłyszeli rasowe V8, ale o tym więcej w moim pełnym teście. Poniżej zapraszam do obejrzenia zdjęć z Gran Turismo Polonia 2022.

Polecane wideo

Gran Turismo Polonia 2022. Miło tu wracać
Gran Turismo Polonia 2022. Miło tu wracać - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie