Propozycja dla niecierpliwych. W połowie drogi do BMW M2

Miesiące dzielą nas od oficjalnej prezentacji najnowszego BMW M2. Obecnie klienci mogą zadowolić się modelem M240i xDrive, który jest przedsionkiem do świata spod znaku M. Niemiecki tuner AC Schnitzer chce przyciągnąć zainteresowanych większą mocą tu i teraz.
Propozycja dla niecierpliwych. W połowie drogi do BMW M2
materiały prasowe
12.08.2022

Nowe BMW M240i xDrive z całą pewnością nie jest wolne, ale jeśli dla kogoś 374 KM i 500 Nm maksymalnego momentu obrotowego pochodzącego z 3-litrowego turbodoładowanego silnika to za mało powinien zwrócić się do firmy AC Schnitzer.

Niemiecki tuner wzmocnił BMW M240i. W efekcie silnik B58 będzie generował 420 KM i 600 Nm. Firma nie podaje osiągów auta, ale można spodziewać się, że pierwsza setka pojawi się w czasie poniżej 4 sekund.

Dodatkowo do auta można zamówić szereg modyfikacji ingerujących m.in. w wygląd zewnętrzny jak chociażby wydech ze stali nierdzewnej z węglowymi rurami wydechowymi, sportowy zestaw zawieszenia obniżający BMW M240i o 20-25 mm oraz koła 19- i 20-calowe, które są dociskane do krawędzi nadkoli za pomocą zestawu dystansowego 12 mm. Nie zabrakło dokładek na zderzaki czy symbolicznego spoilera.Niestety tuner nie podał ile będą kosztować wymienione wyżej modyfikacje, ale prawdopodobnie nie zaszkodzi jak będziemy mieć przygotowane kilkadziesiąt tysięcy euro.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie