Chciał spowodować stłuczkę-idiota za kółkiem

Idiotów nie sieją, sami się rodzą. Tylko tak można podsumować zachowania kierowcy żółtego fiata 500L którego wyczyny nagrał jeden z kierowców.
Chciał spowodować stłuczkę-idiota za kółkiem
05.07.2014
Michał Trocki

Film nagrany 2 lipca 2014 roku na trasie z Rybnika. Jak pisze jego autor kierowca Fiata specjalnie zajeżdżał drogę innym kierowcom. Najprawdopodobniej kierowca żółtego Fiata chciał wymusić stłuczkę.


 

Jak podaje „Dziennik Zachodni” to nie pierwszy wyczyn tego kierowcy. Kilka tygodni temu podczas festynu lotniczego w jednym ze śląskich miast również zachowywał się dziwnie. Gdy inni kierowcy próbowali go zatrzymać wjechał na chodnik i potracił strażnika miejskiego. Po tym wydarzeniu został zatrzymany przez policję, która przesłała do sadu wniosek o zabranie mu prawa jazdy. Sąd odmówił. Kilka dni później kierowca Fiata znów zaczął szaleć. Tym razem jego szaleństwa, podobne do tych zarejestrowanych na filmie, skończyły się stłuczką.

Na szczęście ostatecznie wydarzenia nie uszły mężczyźnie na sucho. Został zatrzymany przez policję i postawiony przed obliczem prokuratora, który oskarżył go o spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym za co grozi mu 10 lat więzienia.

Oglądam ten film raz za razem i zastanawiam się co zrobić, żeby tego typu debili wyeliminować z naszych dróg. Co powinno się wydarzyć, żeby takie osoby miały dożywotni zakaz zbliżania się do samochodów. Zapewne przy omawianiu przypadku tego pana (Kazimierz M., lat 54, wg. ustaleń „Dziennika Zachodniego” planuje otworzyć restaurację w Żorach) przywołany zostanie warszawski kierowca z M3. Jest jednak między nimi spora różnica. Froguś to niezwykle precyzyjny, dobrze wyszkolony kierowca. Co prawda ignorujący przepisy, ale robiący to w sposób przemyślany. Pan z żółtego Fiata to po prostu zwykły złośliwy idiota (debil, imbecyl), który wcześniej czy później doprowadzi do tragedii.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie