Dla przyjemności z jazdy. Bentley Continental GT i GTC S

Bentley znany jest z robienia aut luksusowych, ale również szybkich. Najnowsza wersja Continentala GT i GTC dostała “literkę” S, która ma podkreślić sportowy charakter. Najnowszy Bentley Continental GT i GTC S został stworzony dla osób, które lubią czerpać przyjemność z jazdy i oczekują trochę sportu w aucie. Wersja S to przede wszystkim zmiany stylistyczne.
Dla przyjemności z jazdy. Bentley Continental GT i GTC S
materiały prasowe
07.06.2022

Bentley Continental GT i GTC S wyróżnia się, dzięki błyszczącym elementom zewnętrznym jak czarne chromy - grill, osłony reflektorów czy boczne listwy. Nie zabrakło oczywiście znaczków S. Pojawił się również nowy zestaw 22-calowych felg wykończonych w kolorze Gloss Black lub Pale Brodgar Satin, z umieszczonymi za nimi czerwonymi zaciskami hamulcowymi. Są również do wyboru 21-calowe koła z trzema ramionami, które również są przeznaczone dla modelu S.

Wnętrze jest dwukolorowe - łącząc tapicerkę Dinamica na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, poduszce siedzeń i oparciach, ze skórzaną skórą na siedzeniach, drzwiach, tablicy rozdzielczej i konsoli środkowej. W opcji na zagłówkach może zostać wyhaftowany symbol S lub logo Bentleya.


Bentley Continental GT i GTC S będzie napędzany przez 4-litrowy turbodoładowany silnik V8 o mocy 550 KM i 770 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Sprint do pierwszej setki zajmie tylko 4 sekundy. Według deklaracji producenta sportowy wydech jest głośniejszy. Bentley nie podał ile dokładnie będzie trzeba zapłacić za Continentala GT i GTC S.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
zuber (Ocena: 5) 26.09.2022 16:08
piękny samochód, w świetnym kolorze, widziałem takiego szarego używanego macana w salonie porsche centrum sopot, też świetnie się prezentuje
odpowiedz
Polecane dla Ciebie