Takich samochodów brakuje w Europie. Specjalna wersja na 40-lecie modelu

Toyota 4Runner to model, który cieszy się dobrą sprzedażą w Stanach Zjednoczonych. Z okazji 40-lecia modelu japońska marka przygotowała specjalną i limitowaną wersję.
Takich samochodów brakuje w Europie. Specjalna wersja na 40-lecie modelu
materiały prasowe
25.05.2022

Za sprawą prywatnego importu na portalach ogłoszeniowych w Polsce możemy znaleźć oferty kultowej Toyoty 4Runner, która cały czas jest budowana jak klasyczna terenówka na ramie. Co ciekawe 4Runner był kiedyś wersją SUV niezniszczalnej wręcz Toyoty Hilux, co najlepiej pokazano w programie Top Gear.

Toyota 4Runner na 40. rocznicę bazuje na wyposażeniu SR5 Premium. Do wyboru będą kolory takie jak: biały, czarny (Midnight Black) oraz czerwony (Barcelona), a dopełnieniem będą 17-calowe miedziane felgi. Nie zabrakło też napisu Toyota na grillu, który odnosi się do starszych modeli japońskiej marki.

Najciekawszym elementem dekoracyjnym jest pakiet graficzny, który przedstawia żółtą, pomarańczową i czerwoną linię, która podąża za linią SUV-a aż do słupka C. Ten sam akcent znajdziemy również na grillu i plakietce tylnej klapy.

W środku nie zabrakło foteli z kontrastowymi szwami z brązu i emblematami 40th Anniversary na zagłówkach. Projektanci umieścili również tabliczkę na desce rozdzielczej.

Pod maską klasycznie - wolnossące V6 o pojemności 4-litrów i mocy 274 oraz 376 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Toyota 4Runner 40th Anniversary Edition będzie limitowana. Łącznie ma powstać 4040 egzemplarzy.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie