Bardzo kontrowersyjne modyfikacje. Rolls-Royce wjechał na warsztat Brabusa

Brabus jak się okazuje nie poprzestał na Porsche, ale będzie również tuningował luksusowe samochody marki Rolls-Royce. Na początek tuner zabrał się za najnowszego Ghosta.
Bardzo kontrowersyjne modyfikacje. Rolls-Royce wjechał na warsztat Brabusa
materiały prasowe
20.05.2022

Rolls-Royce to bardzo specyficzna i konserwatywna marka, ale nie brakuje odważnych tunerów, którzy chcą trochę popsuć fabrykę jak np. Spofec (Mansory) czy od niedawna Brabus.

Firma znana z modyfikacji Mercedesów postanowiła popracować przy Roll-Royce’ie Ghost drugiej generacji. Największe zmiany to m.in. przedni splitter, wykończenie wlotu, elementy grilla, spoiler i tylny dyfuzor, które zostały wykonane są z włókna węglowego. Najwięcej kontrowersji może sprawiać fakt, że znaczek Rolls-Royce'a został zastąpiony logiem Brabusa.

Zauważalną zmianą są 22-calowe kute koła Brabus Monoblock M Platinum Edition wykończone w kolorze Shadow Chrom. Przypominają felgi z najnowszego Phantoma po faceliftingu. Dodatkowo moc podwójnie doładowanego V12 poszybowała w górę do 700 KM i 950 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Dzięki temu sprint do pierwszej setki wyniesie tylko 4,6 sekundy.

Jako opcja można zdecydować się na wnętrze Brabus Masterpiece obejmujące skórzaną tapicerkę w kolorze porcelany z pikowaniem w kwadraty i kontrastową czarną lamówką. W środku również pojawi się sporo elementów wykonanych z karbonu. Brabus nie zdradza ile będzie kosztować pakiet modyfikacji do Rolls-Royce’a Ghost (Brabus 700).

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie