Od wczoraj Lamborghini również w Warszawie

Fani włoskiej motoryzacji datę 3.07.2014 zapamiętają zapewne na długo. Bo to właśnie tego dnia w Warszawie, zaprezentowano nowy salon Lamborghini.
Od wczoraj Lamborghini również w Warszawie
04.07.2014
Gracjan Chagowski

Przedstawicielstwem na polski rynek marki z Sant’Agata Bolognese zajęło się Exclusive Cars Vertriebs GmbH razem z Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o, będącym Partnerem Serwisowym. To pierwszy showroom Lamborghini w Polsce a 129 na świecie. Obecny na spotkaniu prezes Automobili Lamborghini S.p.A Stephan Winkelmann opowiedział o historii marki i pokazał imponujące wyniki sprzedaży marki na całym świecie, które w latach 2003 - 2014 wzrosły niemal dwukrotnie i przekroczyły ilość 1000 sprzedanych aut.

 

Prezentację poprowadził Marcin Prokop. Zdjęcie autor
 

Otwarciu salonu towarzyszyła również premiera na polskim rynku modelu Huracán LP 610-4. Pełna gama włoskich samochodów to Aventador, Aventador Roadster oraz Huracán.

 

Obyśmy bywali tu jak najczęściej. Zdjęcie autor

 

Prezentacja nowego salonu i Huracana miała miejsce w stolicy przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 45. Także teraz nie pozostaje nic innego jak tylko odblokować środki na kontach i wybrać się na zakupy.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie