Luksus pozostał, pojawiły się świecidełka. Rolls-Royce Phantom Series II

Bez wątpienia Rolls-Royce jest szczytem góry lodowej, jeśli chodzi o prestiż oraz luksus, zwłaszcza topowy model Phantom. Marka zaprezentowała lifting, a raczej drobne zmiany (Rolls-Royce Phantom Series II).
Luksus pozostał, pojawiły się świecidełka. Rolls-Royce Phantom Series II
materiały prasowe
13.05.2022
Kamil Nowicki - Redaktor prowadzący AutoStuff.pl

Rolls-Royce Phantom ósmej generacji jest dostępny na rynku od 2017 roku. Samochód cały czas ma barzo klasyczne kształty, które idealnie wpisują się w dostojny oraz luksusowy charakter brytyjskiej marki.

Debiut Rolls-Royce’a Phantoma Series II to też pojawienie się pewnych dodatków, które będą dostępne we flagowym modelu. Reflektory dostały cienki pasek LED na górze, a na dole pojawiła się gwiazdna iluminacja, którą możemy kojarzyć z podsufitek w Rollsach. Co ciekawe pojawił się również podświetlany grill, widocznie nawet klienci Phantoma tego potrzebowali.

W Series II Phantom może zostać ozdobiony prawdziwie eleganckimi kołami dyskowymi, które przywołują klimat Rolls-Royce’ów z lat 20. poprzedniego wieku. Coś pięknego, w tym aucie wygląda to po prostu świetnie.

W środku bez większych zmian - jedynie kierownica stała się nieco grubsza, aby zwiększyć wygodę prowadzenia. Dodatkowo będzie można skonfigurować Phantoma z materiałową tapicerką, która zostanie wykonana z mieszanki włoskiej bawełny oraz włókien bambusa.

Pod maską bez zmian, ale to akurat bardzo dobrze. Rolls-Royce Phantom Series II cały czas będzie dostępny z 6,75-litrowym V12 z podwójnym doładowaniem o mocy 571 KM mocy i 900 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie