Brabus nie poprzestaje na samochodach. Tuner zaprezentował łódź

Brabus to tuner znany głównie z modernizowania aut marki Mercedes. Teraz firma zaprezentowała coś dla miłośników pływania po morzu, czyli łódz motorową.
Brabus nie poprzestaje na samochodach. Tuner zaprezentował łódź
materiały prasowe
02.05.2022

Brabus Marine pokazał w w Port Calanova na Majorce łódź motorową Shadow 300 Edition One. Do napędu użyto silnik wyścigowy Mercury 300R V8 o pojemności 4,6 litra łódź. Dzięki temu możemy rozpędzić się po akwenie wodnym do 93 km/h. Dodatkowo Brabus zachwala, że łódź będzie bardzo skrętna.

Nie zabrakło luksusu w postaci pikowanej skórzanej tapicerki, deski rozdzielczej wykonano z włókna węglowego, nie zabrakło też Alcantary oraz licznych czerwonych akcentów, które są znakiem charakterystycznym dla Brabusa.

Łódź jest raczej nastawiona na jednodniowe wycieczki, ponieważ można zamontować opcjonalny zlew i lodówkę. Nie zabraknie podwodnego podświetlenia czy specjalnego systemu audio. Łódź jest również wyposażona w system Smart Chartplotter, który ma zaawansowane funkcje nawigacyjne i niestandardowe oprogramowanie zaprojektowane tak, aby eksploracja otoczenia była jeszcze łatwiejsza. Nie wiadomo czy łódź wejdzie do produkcji. Wszystko zależy od głosów osób, które zostały zaproszone na prezentację na Majorce.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie