BMW X7. Nowa stylistyka bawarskiej marki

BMW zaprezentowało swojego największego SUV-a po kuracji odmładzającej. Patrząc na zmiany można się domyślić jak będzie wyglądać najnowsze wcielenie BMW serii 7 czy zapowiadany model i7.
BMW X7. Nowa stylistyka bawarskiej marki
materiały prasowe
14.04.2022

Najnowsze BMW X7 po faceliftigu zdradza swoje zmiany po pasie przednim. Przede wszystkim pojawił się bardzo wąski pasek świateł do jazdy dziennej, z kolei prawdziwe reflektory są umieszczone w ciemnej osłonie w zderzaku. BMW twierdzi, że jest to nowy korporacyjny wygląd luksusowych modeli, co oznacza, że ​​nadchodząca seria 7, i7 podzieli stylistykę nowego X7.

Z tyłu zmiany są subtelne - delikatnie przeprojektowany zderzak czy zastosowanie świateł z efektem 3D. Większa rewolucja nastąpiła w środku. We wnętrzu kierowca będzie miał do dyspozycji dwa wyświetlacze o przekątnej 12,3 cala i 14,9 cala. Podobny projekt jak w modelu iX. Dodatkowo zniknął fizyczny panel do sterowania klimatyzacją oraz duży wybierak automatycznej skrzyni biegów, który zastąpiono małym przełącznikiem.

Poliftowe BMW X7 będzie do wyboru z trzema jednostkami - wysokoprężna 340 KM (40d), benzynowe R6 380 KM (40i), które dostało 40 KM względem przedliftowego X7 oraz V8 o oznaczeniu M60i - moc pozostała taka sama jak we wcześniejszym M50i, czyli 530 KM. Auta w salonach pojawią się w sierpniu tego roku.

Polecane wideo

BMW X7. Nowa stylistyka bawarskiej marki
BMW X7. Nowa stylistyka bawarskiej marki - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie