Kradzione BMW M5, narkotyki i poszukiwany przestępca. To nie film, to polskie realia

Polscy przestępcy, a raczej złodzieje samochodów nie przestają nas zadziwiać. Były przypadki kradzieży Bugatti i Ferrari z Niemiec i powrót do ojczyzny tymi autami “na kołach”. Tym razem padło na nieco spokojniejszy pojazd, ale okoliczności, jakie towarzyszyły odnalezieniu zguby mogą posłużyć jako scenariusz do filmu akcji.
Kradzione BMW M5,  narkotyki i poszukiwany przestępca. To nie film, to polskie realia
fot. KPP w Zgorzelcu
06.10.2021

Jak informuje zgorzelecka policja, 4 października 2021 r. zatrzymano kierowcę - znany mundurowym z wcześniejszych czynności, 37-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Okazało się, że mężczyzna miał do odbycia karę w więzieniu oraz miał zasądzony zakaz oraz cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

We francuskim samochodzie użytkowym policjanci znaleźli części samochodowe od BMW M5 z 2021 r. wycenionego na kwotę 700 tys. zł. – Samochód został wypożyczony z jednej z firm na terenie województwa mazowieckiego. W wyniku podjętych czynności zgorzeleccy funkcjonariusze na terenie województwa lubuskiego odnaleźli przywłaszczone BMW. Odzyskane mienie zostało zabezpieczone do dalszych czynności procesowych – wyjaśnia kom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.Co więcej, po wykonaniu narkotestu wykazano obecność metamfetaminy we krwi 37-latka, który trafił do aresztu śledczego. Wszystkie okoliczności tej sprawy będą szczegółowo wyjaśniać funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie