Powściągliwy tuning. Mansory pozytywnie zaskoczył

Rolls-Royce Dawn jest na rynku dostępny od 2015 roku, samochód również nie grzeszy najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, jakie oferuje, chociażby druga generacja Ghosta. Mimo wszystko jest to cały czas ładny i ekskluzywny kabriolet, który tym razem w dość powściągliwy sposób został zmodernizowany przez Mansory.
Powściągliwy tuning. Mansory pozytywnie zaskoczył
materiały prasowe
10.01.2022

Najnowszy projekt Mansory opiera się Rolls-Royce Dawn i trzeba przyznać, że na tle innych stylizacji  tego producenta ten jest bardzo zachowawczy, a nawet elegancki. Dobrze wpasowuje się w charakter brytyjskiej marki.

Cały pakiet nazywa się Softkit. Zmiany zaczynają się od przodu, gdzie znajduje się przerobiony przedni zderzak, który dodaje agresji kabrioletów Rolls-Royce w postaci licznych elementów z karbonu. Tylne siedzenia zostały zakryte tzw. kapturem, który został wykonany z włókna węglowego - podobnie jak w Porsche 911 Speedster. Z kolei figurka Spirit of Ecstasy została pomalowana na czarno.

Widoczną zmianą są również 22-calowe felgi oraz karbonowe progi boczne. Mansory zdecydował się również nałożyć włókno węglowe na obramowanie przedniej szyby, z tego samego materiału został wykonany tylny dyfuzor. Tuner daje również możliwość zwiększenia mocy do 730 KM i 1000 Nm maksymalnego momentu obrotowego za pomocą ECU. Niestety nie podano, ile będzie kosztował opisywany pakiet stylizacyjny.

Polecane wideo

Powściągliwy tuning. Mansory pozytywnie zaskoczył
Powściągliwy tuning. Mansory pozytywnie zaskoczył - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie