Krzyże, mroczny klimat. Tak wygląda Rolls-Royce Drake’a

Niektórzy za wszelką cenę chcą się wyróżniać z tłumu. Dlatego część z osób postawienia znacząco modyfikować wygląd swoich aut. Jeden z amerykańskich raperów stworzył dość kontrowersyjnego Rolls-Royce.
Krzyże, mroczny klimat. Tak wygląda Rolls-Royce Drake’a
materiały prasowe
04.05.2021

Kanadyjski raper Drake nie musi się liczyć z kosztami swoich zachcianek. W wypadku osób sławnych ważny jest unikalny styl posiadanych rzeczy. Dlatego Drake musiał stwierdzić, że seryjny Rolls-Royce Cullinan jest zbyt nudny.

Chcąc wyróżnić swojego “Rollsa” z tłumu nawiązał współpracę z Chrome Hearts, luksusową marką znaną z gotyckiej estetyki. Z przodu auto dostało wielki chromowany grill, który w zasadzie ciągnie się do samego dołu zderzaka. Z kolei zamiast figurki Spirit of Ecstasy pojawiły się czarne gotyckie krzyże.

Kontrowersyjne są również felgi, któe są  bardzo gotyckie i mają logo Chrome Hearts, a na krawędziach znalazło się wulgarne słowo w języku angielskich zaczynające się na F… Ciekawe co autor projektu miał na myśli. Rolls-Royce Cullinan, który należy do Drake’a, został mocno obniżony względem seryjnego egzemplarza.

– Był bardzo konkretny, jeśli chodzi o rzeczy, które mają długowieczność. Na przykład za 10 lat, jeśli ktoś powie: „Och, pamiętasz, że zrobili ten projekt Drake'a? Jest tylko jeden? Jest tylko ograniczona ilość, co sprawia, że ​​posiadanie go jest prestiżowe – powiedziała współwłaścicielka Chrome Hearts Laurie Lynn Stark.

Największe zmiany są widoczne w środku samochodu. Większość wewnętrznych powierzchni została ponownie wykończona specjalną czarną skórą ze złożonymi haftami i wzorami. Materiały, których użyto są bardzo dobrej jakości, niestety nie każdemu może przypaść do gustu wszechobecny motyw gotyckich krzyży. Auto będzie można zobaczyć w Miami w Muzeum Sztuki Współczesnej do 15 maja.

Polecane wideo

Krzyże, mroczny klimat. Tak wygląda Rolls-Royce Drake’a
Krzyże, mroczny klimat. Tak wygląda Rolls-Royce Drake’a - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie