Awantura na targach. Krzyczała stojąc na dachu Tesli

Jak się okazuje, niektórzy właściciele samochodów mają dość niecodzienny sposób na wyrażenie niezadowolenia z zakupionego pojazdu. Jedna z kobiet podczas odbywających się targów w Szanghaju zrobiła niezłą awanturę, a chodziło o niedziałające hamulce w Tesli Model 3.
Awantura na targach. Krzyczała stojąc na dachu Tesli
YouTube
21.04.2021

Elon Musk jeszcze parę lat temu mógł spać spokojnie. To właśnie Tesla przez długi czas była jedyną marką, która stawiała na rozwój i produkcję aut elektrycznych. Czasy się zmieniły i niemal każdy producent ma chociaż jednego “elektryka” w swojej ofercie. Zresztą jak się okazuje, Tesla nie jest taka cudowna jak wielu na to wskazuje, bardzo dobre osiągi to już za mało.

Jedna z właścicielek Tesli Model 3 chciała w dość efektowny sposób wyrazić swoje niezadowolenie z zakupionego auta. Podczas trwających targów w Szanghaju wspięła się na wspomniany model, a dokładnie weszła na jego dach.

Kobieta stojąc na dachu Tesli Model 3 krzyczała po chińsku "Hamulce samochodu nie działają" i taki sam napis miała na koszulce. W rezultacie została szybko otoczona przez ochroniarzy, którzy próbowali ukryć napis na T-shircie za pomocą parasoli. Dopiero po dłuższej chwili udało się ściągnąć kobietę z dachu auta i wyprowadzić z hali targowej.

Jak informuje Tesla w rozmowie z Bloombergiem, kobieta “jest powszechnie znana z tego, że wielokrotnie protestowała przeciwko problemowi z hamulcami Tesli”. Według awanturującej się właścicielki hamulce w jej Modelu 3 zawiodły, co mogło doprowadzić do śmierci czterech osób z jej rodziny podczas wypadku. Według ekspertyzy Tesli w chwili kolizji hamulce działały poprawnie.

Amerykańska marka zaproponowała kobiecie, kilka rozwiązań np. sprawdzenie auta przez osobę trzecią. Niestety nie osiągnięto żadnego kompromisu. Kobieta na pewno osiągnęła zamierzony cel, ponieważ informacja o awanturze z nią i Teslą w rolach głównych obiegła już cały świat.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie