Youtuberzy nie znają granic. Urusem przeskoczył nad Aventadorem

Wyświetlenia, “łapki” w górę i subskrypcje, czyli ważne elementy dla każdego youtubera. Twórcy materiałów video muszą cały czas wymyślać coraz to lepsze produkcje. To, co zrealizował Street Speed 717 może przerażać, a zarazem zaskakiwać.
Youtuberzy nie znają granic. Urusem przeskoczył nad Aventadorem
YouTube
09.04.2021
Kamil Nowicki - Redaktor prowadzący AutoStuff.pl

Serwis Youtube stał się miejscem pracy dla wielu osób. Autorzy filmików, aby utrzymać wyświetlenia na zadowalającym poziomie muszą wspinać się na wyżyny swojej kreatywności. Dlatego w sieci pojawiają się coraz to bardziej szalone i odważne treści.

Youtuber Street Speed 717, czyli Michael Hyssong od kilku dostarcza fanom motoryzacji materiały, które w większości związane są amerykańskimi autami sportowymi oraz pick-up’ami z licznymi modyfikacjami. Tym razem było inaczej. Street Speed 717 zabrał na tajne pole Lamborghnini Urusa oraz flagowy samochód włoskiej marki, jakim jest Aventador. Razem pojazdy mogą być warte nawet 3-4 miliony złotych.

W ukrytym miejscu znalazła się rampa, pod którą stanął wspomniany Aventador. Całe zadanie polegało na przeskoczeniu jego przez Lamborghini Urusa, co ostatecznie się udało. – Skłamałbym, gdybym powiedział, że się nie martwię – powiedział przed skokiem youtuber, który ustawił zawieszenie w Ursusie na tryb off-roadowy.

Street Speed 717 na początku materiału informuje, że wykonał wszelkie potrzebne obliczenia, aby skok się udał. To dowód na to, że w tego rodzaju skokach prędkość startu musi być obliczona naprawdę dokładnie. To nie pierwszy taki wyczyn amerykańskiego youtubera. Wcześniej zeskoczył RAM-em TRX nad rzeką. Spotkały go z tego powodu zarzuty ze strony Pennsylvania Fish and Boat Commission, a wcześniej podobny wyczyn wykonał w Fordzie F-150 Raptor.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 2.67 / 5
gość (Ocena: 2) 10.04.2021 01:52
Jak by Ursusem przeskoczył to był by wyczyn.
odpowiedz
Kst (Ocena: 1) 10.04.2021 01:10
URSUS?
zobacz odpowiedzi (1)
Polecane dla Ciebie