Youtuberzy nie znają granic. Urusem przeskoczył nad Aventadorem

Wyświetlenia, “łapki” w górę i subskrypcje, czyli ważne elementy dla każdego youtubera. Twórcy materiałów video muszą cały czas wymyślać coraz to lepsze produkcje. To, co zrealizował Street Speed 717 może przerażać, a zarazem zaskakiwać.
Youtuberzy nie znają granic. Urusem przeskoczył nad Aventadorem
YouTube
09.04.2021

Serwis Youtube stał się miejscem pracy dla wielu osób. Autorzy filmików, aby utrzymać wyświetlenia na zadowalającym poziomie muszą wspinać się na wyżyny swojej kreatywności. Dlatego w sieci pojawiają się coraz to bardziej szalone i odważne treści.

Youtuber Street Speed 717, czyli Michael Hyssong od kilku dostarcza fanom motoryzacji materiały, które w większości związane są amerykańskimi autami sportowymi oraz pick-up’ami z licznymi modyfikacjami. Tym razem było inaczej. Street Speed 717 zabrał na tajne pole Lamborghnini Urusa oraz flagowy samochód włoskiej marki, jakim jest Aventador. Razem pojazdy mogą być warte nawet 3-4 miliony złotych.

W ukrytym miejscu znalazła się rampa, pod którą stanął wspomniany Aventador. Całe zadanie polegało na przeskoczeniu jego przez Lamborghini Urusa, co ostatecznie się udało. – Skłamałbym, gdybym powiedział, że się nie martwię – powiedział przed skokiem youtuber, który ustawił zawieszenie w Ursusie na tryb off-roadowy.

Street Speed 717 na początku materiału informuje, że wykonał wszelkie potrzebne obliczenia, aby skok się udał. To dowód na to, że w tego rodzaju skokach prędkość startu musi być obliczona naprawdę dokładnie. To nie pierwszy taki wyczyn amerykańskiego youtubera. Wcześniej zeskoczył RAM-em TRX nad rzeką. Spotkały go z tego powodu zarzuty ze strony Pennsylvania Fish and Boat Commission, a wcześniej podobny wyczyn wykonał w Fordzie F-150 Raptor.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 2.67 / 5
gość (Ocena: 2) 10.04.2021 01:52
Jak by Ursusem przeskoczył to był by wyczyn.
odpowiedz
Kst (Ocena: 1) 10.04.2021 01:10
URSUS?
zobacz odpowiedzi (1)
Polecane dla Ciebie