Milioner pokazał swój garaż. Trzy Bugatti to tylko część kolekcji

Dla niektórych tzw. "american dream" jest przereklamowany. Ten miliarder jest przykładem, że w Stanach Zjednoczonych można odnieść sukces i spełniać swoje marzenia np. posiadając garaż pełen motoryzacyjnych perełek jak np. Bugatti Chiron czy McLaren P1.
Milioner pokazał swój garaż. Trzy Bugatti to tylko część kolekcji
YouTube
19.02.2021

Manny Khoshbin  może być bardzo dobrze znany użytkownikom portalu YouTube, którzy szukają motoryzacyjnych treści z najwyższej półki. Kanał Khoshbina obecnie subskrybuje blisko 1,1 mln osób. Youtuber prezentuje na materiałach swoje prywatne samochody, które często powstały tylko w jednym egzemplarzu.

Wspomniany twórca internetowy jest przede wszystkim milionerem przez duże “M”. Manny Khoshbin jest przykładem, że "american dream" istnieje. W wieku 14 lat przyjechał wraz rodziną  z Iranu do Stanów Zjednoczonych. To tutaj zdobywał cenne doświadczenie związane z biznesem. Już wieku 18 lat założył pierwszą firmę, która zajmowała się sprzedażą różnych towarów pod własnym nazwiskiem i marką jak np. bakalie, orzechy.

Ostatecznie prawdziwa kariera Khoshbina zaczęła się w momencie, kiedy wszedł w biznes związany kredytami hipotecznymi oraz nieruchomościami. Obecnie posiada firmę The Khoshbin Company, która ma nieruchomości komercyjne obejmujące 6 stanów i ponad 185 tys. metrów kwadratowych. Dzięki temu wartość Khoshbina jest według różnych źródeł szacowana na ponad 330 mln złotych.

Duże pieniądze pozwoliły Khoshbinowi na zakup bardzo luksusowych samochodów, które  zaprezentował na kanale YouTube MoVlogs. W garażu milionera, który wygląda jakby pochodził z filmu “Gwiezdne wojny” znajdziemy, aż trzy Bugatti. Dwa modele Veyron, w tym jeden w limitowanej wersji Grand Sport Vitesse. Prawdziwym rarytasem jest Bugatti Chiron, który powstał przy współpracy z marką Hermes. Seryjny Chiron to wydatek bagatela 13-15 mln złotych.

Khoshbin posiada również kultowy hipersamochód McLaren P1, którego wartość może przekraczać 6 mln złotych. Nie zabrakło również włoskiego dzieła sztuki w postaci Pagani Huayra, które jest warte kilkanaście milionów złotych. W garażu amerykańskiego milionera znalazły się dodatkowo dwa Mercedesy-McLaren SLR.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie