Pogromca zimy. Przymocował koła żniwiarza do quada

Nawet najlepsze opony zimowe nie poradzą sobie z grubym lodem znajdującym się na drodze. Rozwiązaniem jest założenie łańcuchów śniegowych lub przerobienie naszego pojazdu na pogromcę zamarzniętych jezior, co pokazał jeden z amerykańskich youtuberów.
Pogromca zimy. Przymocował koła żniwiarza do quada
YouTube
15.02.2021
Kamil Nowicki - Redaktor prowadzący AutoStuff.pl

W Stanach Zjednoczonych youtuberzy, którzy mają na swoim koncie ponad milion subskrybentów, mogą tworzyć coraz to bardziej szalone produkcje. Wszystko za sprawą zdecydowanie większych pieniędzy, jakie zarabiają tamtejsi twórcy na publikacji video na portalu Youtube.

Youtuber WhistlinDiesel postanowił stworzyć idealny pojazd do jazdy po śniegu i lodzie. Do swojego quada Polaris RZR przymocował tzw. koła żniwiarza. W takiej konfiguracji pojazd wygląda jakby, pochodził z gry Cyberpunk 2077 lub z planu amerykańskiego horroru.

Po zainstalowaniu kół żniwiarki na Polarisa RZR, youtuber Cody udał się nad jezioro w Minnesociem, gdzie urządził zimową zabawę. Pojazd przez za jakiś czas bardzo dobrze radził sobie z lodem i śniegiem. Niestety podczas przejazdu przez sporą zaspę śnieżną doszło do uszkodzenia elementu zawieszenia. W ostateczności quad już na zwykłych kołach wrócił na lawetę.

Lód okazał się twardszy od metalu. Nie było spektakularnej destrukcji, jaką zakładał twórca projektu.

To nie pierwszy raz, kiedy WhistlinDiesel zdecydował się przymocowanie kół żniwiarza. Pojazdem, który został w ten sposób zmodyfikowany w podobny sposób był quad przełajowy Honda Fourtrax. Youtuber dzięki temu przeciął całe pole niczym kosiarka. W lutym 2020 roku koła żniwiarza otrzymał podwyższony Ford F-350, który poruszał się po zamarzniętym błocie. Obydwa materiały zebrały paręnaście milionów wyświetleń, dlatego twórca prawdopodobnie postanowił przerobić kolejnego czterokołowca.

Niedawno też pisaliśmy o youtuberze TheStradman, który przerobił swoje Lamborghini Aventador. W miejsce kół zamontował specjalne gąsienice, które można znaleźć np. w skuterze śnieżnym.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie