Sylvester Stallone kupił 500-konną rakietę w obłędnym kolorze

Gwiazdy Hollywood bardzo często lubią się pokazać w wyjątkowych samochodach. Takie auto wybrał aktor Sylvester Stallone. Pojazd jak na standardy amerykańskiego show-biznesu jest stosunkowo tani, ale aktor wybrał rzucający się w oczy kolor.
Sylvester Stallone kupił 500-konną rakietę w obłędnym kolorze
commons.wikimedia.org/CC BY-SA 2.0
09.02.2021
Kamil Nowicki - Redaktor prowadzący AutoStuff.pl

Gwiazdor amerykańskiego kina akcji Sylvester Stallone może być znany wielu osobom z takich filmów jak m.in. “Rambo”, “Rocky”, “Cobra” czy “Tunel”. Aktor w połowie 2020 roku przeniósł się ze stanu Kalifornia na Florydę w Stanach Zjednoczonych.

Z tej racji zamówił najnowszą Corvette C8 w wersji Convertible, czyli ze składanym dachem. 74-letni aktor kupił amerykański samochód u dealera z Murfreesboro w Tennessee, który w swojej ofercie ma takie marki jak Chevrolet, Buick, GMC i Cadillac.

Właściciel salonu postanowił wraz z żoną osobiście dostarczyć samochód na Florydę. Oprócz poznania aktora, który zagrał w kultowych produkcjach, dealer zrobił sobie darmową reklamę.

– Jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni (i trochę zaskoczeni), że możemy powiedzieć, że Sylvester Stallone jest teraz jednym z naszych klientów. Sprzedaliśmy mu tę piękną Corvette C8 2021! Tutaj właściciel Bo Trivett i żona Jennifer dostarczają mu ten piękny samochód! Dzięki że robisz z nami interesy, Sly! – czytamy w poście właściciela salonu na Facebooku.

Samochód zamówiony przez Sylvestera Stallone otrzymał błękitny lakier o nazwie Rapid Blue. Corvette dostała 5-ramienne aluminiowe felgi Spectra Grey. Aktor zrezygnował z popularnego pakietu Z51 w Stanach, przez co auto nie ma m.in. tylnego spoilera oraz elektronicznego mechanizmu różnicowego o ograniczonym poślizgu, zwiększonych hamulców czy opon Michelin Pilot Sport 4S. Być możliwe Stallone “wyszalał” się w młodości sportowymi autami.

Chociaż najnowsza Corvette C8 z całą pewnością nie jest samochodem wolnym. W tej generacji 6,2-litrowy silnik V8 znalazł się za plecami kierowcy. Jednostka generuje 497 KM mocy, które trafiają na tylną oś. Minimalnie za auto w wersji Convertible trzeba zapłacić 67 495 dolarów (ok. 270 tys. zł).

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie